Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v osadě Albrechtec, která patří pod obec Zdíkov, asi 10km západně od Vimperka. Do Vimperka jede vlak, do Zdíkova autobusy a nejbližší autobusová zasatávka v obci Nový dvůr, cca 300m od chalupy. Kolem objektu vede místní asfaltová komunikace, která se v zimě každý den prohrnuje.

  Vybavení a služby

V objektu se nachází dva samostatné apartmány, které lze na přání propojit. Menší apartmán: obytná místnost s kuch. koutem, koupelna, 2 ložnice (celk.kapacita 4-6 osob). Větší apartmán: obytná místnost, kuchyně,koupelna, 3 ložnice (celk.kapacita 8-10 osob). Při obsazení celého objektu je max. počet osob 14. Každý apartmán má vlastní televizi, kompletně vybavenou kuchyň. V objektu je možno uskladnit kola nebo lyže. K dispozici je venkovní ohniště, lavičky, slunečník, gril. Parkování u objektu.

  Rekreace a služby v okolí

Nejbližší okolí nabízí trasy pro turistiku, cykloturistiku, běžky. Kolem jsou lesy plné hub a borůvek. Pod chalupou teče potok. Churáňov - Zadov 3km, Kvilda 12km, Nové Hutě 7km, Vimperk 10km. Vyjížďky na koních v Novém Dvoře 800m, tenis ve Zdíkově 2km. Restaurace ONYX 300m, Elsyn dvůr 800m.

Zpět


TOPlist
  Bártů Dřevěnka Albrechtec u Zdíkova
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Bártů Dřevěnka
Ceník ubytování a stravování