TOPlist

Ateliérový apartmán Malá Skála

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše ubytovací zařízení se nachází na hlavním tahu silnice Praha - Harrachov č.10/E65. Po příjezdu do Malé Skály odbočíte na most přes řeku Jizeru. Poté odbočíte doleva a přímo před sebou spatříte křižovatku s malou kapličkou a velkou lípou. Apartmán je situován v zahradě naproti vchodu do kapličky. Poloha ateliéru v centru Malé Skály nabízí snadnou a rychlou dostupnost veškerých služeb, ale zároveň disponuje dostatkem soukromí a romantiky.
Vybavení a služby
V přízemí domu se nachází obytná místnost s třemi lůžky (velký stůl, šatní skříň, akumulační a krbová kamna, satelitní TV), kuchyň (sklo-keramická varná deska, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, nádobí) a koupelna (WC, sprcha a umyvadlo). Dvou úrovňové patro loftového typu poskytuje útulný obývací kout, další 3 lůžka, psací stůl, úložné prostory a akumulační kamna. V Ateliéru je možné připojení na internet zdarma. Atypické řešení bývalého ateliéru nabízí nevšední atmosféru ubytování.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malá Skála je inspirativní prostředí, které je bohaté na kulturní a přírodní zajímavosti. Leží v údolí řeky Jizery, kterému dominují hřebeny Suchých skal a Pantheonu. Přímo v centru obce se nachází historická budova Boučkova statku - typická ukázka lidové architektury. V jeho prostorách je umístěna unikátní galerie, prezentující díla významných umělců 20. století a historická expozice věnovaná dějinám Malé Skály. Během letní sezóny zde probíhají krátkodobé výstavy současných umělců. Maloskalsko nabízí množství pěších i cyklistických výletů. Na své si přijdou i milovníci dalších sportů jako například horolezectví, koupání, kanoistiky, raftingu, volejbalu, tenisu, rybaření aj. V obci se nalézá pestrý výběr restaurací a hospůdek, dva obchody s potravinami, pošta, kino, zdravotní středisko a čerpací stanice.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz