Ateliérový apartmán Malá Skála

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše ubytovací zařízení se nachází na hlavním tahu silnice Praha - Harrachov č.10/E65. Po příjezdu do Malé Skály odbočíte na most přes řeku Jizeru. Poté odbočíte doleva a přímo před sebou spatříte křižovatku s malou kapličkou a velkou lípou. Apartmán je situován v zahradě naproti vchodu do kapličky. Poloha ateliéru v centru Malé Skály nabízí snadnou a rychlou dostupnost veškerých služeb, ale zároveň disponuje dostatkem soukromí a romantiky.
Vybavení a služby
V přízemí domu se nachází obytná místnost s třemi lůžky (velký stůl, šatní skříň, akumulační a krbová kamna, satelitní TV), kuchyň (sklo-keramická varná deska, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, nádobí) a koupelna (WC, sprcha a umyvadlo). Dvou úrovňové patro loftového typu poskytuje útulný obývací kout, další 3 lůžka, psací stůl, úložné prostory a akumulační kamna. V Ateliéru je možné připojení na internet zdarma. Atypické řešení bývalého ateliéru nabízí nevšední atmosféru ubytování.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malá Skála je inspirativní prostředí, které je bohaté na kulturní a přírodní zajímavosti. Leží v údolí řeky Jizery, kterému dominují hřebeny Suchých skal a Pantheonu. Přímo v centru obce se nachází historická budova Boučkova statku - typická ukázka lidové architektury. V jeho prostorách je umístěna unikátní galerie, prezentující díla významných umělců 20. století a historická expozice věnovaná dějinám Malé Skály. Během letní sezóny zde probíhají krátkodobé výstavy současných umělců. Maloskalsko nabízí množství pěších i cyklistických výletů. Na své si přijdou i milovníci dalších sportů jako například horolezectví, koupání, kanoistiky, raftingu, volejbalu, tenisu, rybaření aj. V obci se nalézá pestrý výběr restaurací a hospůdek, dva obchody s potravinami, pošta, kino, zdravotní středisko a čerpací stanice.
TOPlist