TOPlist
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Malá Skála » Ateliérový apartmán Malá Skála

Ateliérový apartmán Malá Skála

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Malá Skála
Adresa: 
468 22, Malá Skála 16
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 590 040, pevná linka: +420-483 392 105
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-483 392 105
Web adresa:
www.ceskehory.cz/privatmalaskala
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 250 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Malá Skála počasí Malá Skála

Vzdušný světlý dům v minulosti sloužící jako umělecký ateliér o celkové rozloze 107m2. Apartmán se nachází v centru obce na břehu řeky Jizery.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naše ubytovací zařízení se nachází na hlavním tahu silnice Praha - Harrachov č.10/E65. Po příjezdu do Malé Skály odbočíte na most přes řeku Jizeru. Poté odbočíte doleva a přímo před sebou spatříte křižovatku s malou kapličkou a velkou lípou. Apartmán je situován v zahradě naproti vchodu do kapličky. Poloha ateliéru v centru Malé Skály nabízí snadnou a rychlou... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V přízemí domu se nachází obytná místnost s třemi lůžky (velký stůl, šatní skříň, akumulační a krbová kamna, satelitní TV), kuchyň (sklo-keramická varná deska, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, nádobí) a koupelna (WC, sprcha a umyvadlo). Dvou úrovňové patro loftového typu poskytuje útulný obývací kout, další 3 lůžka, psací stůl,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Malá Skála je inspirativní prostředí, které je bohaté na kulturní a přírodní zajímavosti. Leží v údolí řeky Jizery, kterému dominují hřebeny Suchých skal a Pantheonu. Přímo v centru obce se nachází historická budova Boučkova statku - typická ukázka lidové architektury. V jeho prostorách je umístěna unikátní galerie, prezentující díla významných umělců 20. století a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zdena Roztočilová
Informace poskytnul: Zdena Roztočilová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz