Areál na Mlýně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Areál je umístěn v centru turistických míst nedaleko zříceniny hradu Hukvaldy, v blízkosti Javorníku, Smrku, Pusteven, Lysé hory. Dále také museum Tatra Kopřivnice, Valašské museum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm, Štramberská trúba
Vybavení a služby
Ubytování je možno ve 2 pokojích hlavní budovy Mlýna, 9x 2-lůžkových chatkách hotelového typu, 5x 2-lůžkových chatkách hotelového typu s přistýlkou a 1x 4-5-lůžkové chatce mezonet hotelového typu, se snídaní nebo polopenzí. Restaurace s regionálními a minutkovou kuchyní se nachází v hlavní budově Mlýna. Od jara do podzimu venkovní gril s obsluhou. Koliba v areálu je v provozu pro rodinné oslavy, svatby a firemní večírky. Dále nabízíme venkovní přírodní wellness formou saun v dubových sudech a kozlovických vyhřívaných bečkách. Také jsou u nás k shlédnutí menší musejní expozice kovářství, bednářství, selská izba a historické kočáry, hasičské povozy a hospodářské zařízení.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistické a cyklistické trasy, hrady, zříceniny, musea, koupaliště, aquaparky,
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz