Apartmány Vydrýsek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Vydrýsek se nacházejí na polosamotě asi 900m od centra obce Srní v klidném prostředí NP Šumava s překrásným výhledem na šumavské hřebeny Huťské hory, Zhůří, Sokol a jedinečné údolí řeky Vydry. Parkoviště před chalupou je snadno přístupné i v zimě. Je možné využít autobusového spojení se zastávkou v obci Srní.
Vybavení a služby
Každý byt má dvě dvoulůžkové ložnice bez paland a možnost až 4 přistýlek v prostorných obývacích pokojích (TV/SAT, wifi-internet), samostatné WC s umývátkem, v koupelně bidet, umyvadlo a sprchový kout (velký apartmán i vanu) a kompletně vybavenou kuchyň (el.sporák se sklokeram.deskou a troubou, velká lednice s mrazákem, MW trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, nerezové hrnce a vše ost.). V ceně je zahrnuta spotřeba energií a vody, povlečení, osušky, ručníky, utěrky a prostředky na mytí nádobí, tekuté mýdlo, toal. papír a závěr. úklid. K dispozici je dětská postýlka, dětský stoleček a židličky, vysoké jídelní židličky, hrací koberce, stojan-tabule pro malování, různé hry a hračky. V přízemí je místnost pro kola a lyže, praní v automatické pračce a sušení prádla a bot. Všechny prostory jsou vytápěné ústředně. Na pozemku je zastřešená koliba s grilovací kamennou deskou, otevřené ohniště s rožněm a několik dalších posezení. Ze všech těchto míst je nádherný výhled do krajiny.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Dětské hřiště a sportoviště (minigolf, volejbalové hřiště, dráha na petanque aj.). Nádherné a dobře značené turistické a cyklistické trasy. Houbaření. Pravidelně upravované a dobře značené lyžařské stopy v obci. Skiareál Kašperské Hory s půjčovnou a lyžařskou školou vzdálený asi 9 km od Vydrýska - doporučujeme. V obci Srní: Informační středisko, pošta, obchod se smíšeným zbožím COOP, restaurace, sauna, posilovna, kuželky, masáže a další služby.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz