Poloha a dosažitelnost

Na okraji Vrbna pod Pradědem v malebné zalesněné oblasti v podhůří Hrubého Jeseníku. Město Vrbno pod pradědem je vyhledávaným rekreačním střediskem pro turistiku, horskou turistiku, cykloturistiku i poznávací výlety po krásném okolí Jeseníků. Čistý vzduch ve Vrbně pod Pradědem je balzámem na lidský organismus. V blízkosti 100m je nový lyžařský vlek s upravenou a uměle zasněžovanou sjezdovkou. V provozu je i lyžařská škola. (fun line/Ski Arena Vrbno)

  Vybavení a služby

První apartmán má dva pokoje, 4 lůžka a možnost rozložení dvou sedacích souprav, kapacita obsazení až 8 osob. Druhý apartmán má jeden pokoj se 2 lůžky s možností přistýlky. Možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky. Apartmány mají vlastní soc. zařízení, vlastní kuchyňskou linku s varnou konvicí, vařičem a lednicí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Karlova Studánka – lázně, wellnes, Praděd –nejvyšší hora Moravy, turistika, Jeseník – lázně, jeskyně, Rejvíz – rašeliniště, fauna, Zlaté Hory - skanzen rýžoviště zlata, Bruntál – zámek, Město Albrechtice – rozhledna, Linhartovy –zámek, Osoblaha – úzkokolejka, Třemešná, Vrbno, Mnichov – rybí speciality a mnoho dalších aktivit na kole, pěšky i autem. Krytý bazén: Karlova Studánka 7km. Koupaliště: Vrbno pod Pradědem 1km. Lyžařský vlek 100m od budovy "Skiareál Vrbno".

Zpět


TOPlist
  Apartmány Vrbno pod Pradědem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Vrbno pod Pradědem
Ceník ubytování a stravování