Apartmány Vlasta - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Vlasta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Pernink v Krušných horách což je 25km od Karlových Varů spoje z Karlových Varů jsou jak vlakové tak i autobusové. Nejbližší hraniční přechody s NSR jsou 9km vzdálený přechod v Potůčkách a 12km vzdálený přechod Boží Dar.
Vybavení a služby
Dva čtyřlůžkové apartmány se samostatným vchodem a možností propojení obou spojovacími dveřmi. V každém apartmánu jsou dvě samostatné postele a jedna palanda. Kuchyňský kout s posezením s televizí, lednicí, dřezem, dvouplotýnkovým vest.vařičem, rychlovarnou konvicí, příbory a nádobím. Součástí apartmánu je i koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve vzdálenosti 100m od objektu se nachází osvětlené 1,5km dlouhé běžecké kolečko, do vzdálenosti 300m od objektu jsou dva sjezdařské areály s délkou sjezdovek 350m a ve vzdálenosti 500m sjezdovka 700m dlouhá. V obci jsou tři obchody otevřené do 20h i v So a v Ne. a šest restaurací, zdravotní středisko, benzínová čerpací stanice a pošta. Nejvyšší hora Krušných hor Klínovec je vzdálen 12km. Krytý bazén v Potůčkách je 9km od objektu.
TOPlist