TOPlist

Apartmány Vlasta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Pernink v Krušných horách což je 25km od Karlových Varů spoje z Karlových Varů jsou jak vlakové tak i autobusové. Nejbližší hraniční přechody s NSR jsou 9km vzdálený přechod v Potůčkách a 12km vzdálený přechod Boží Dar.
Vybavení a služby
Dva čtyřlůžkové apartmány se samostatným vchodem a možností propojení obou spojovacími dveřmi. V každém apartmánu jsou dvě samostatné postele a jedna palanda. Kuchyňský kout s posezením s televizí, lednicí, dřezem, dvouplotýnkovým vest.vařičem, rychlovarnou konvicí, příbory a nádobím. Součástí apartmánu je i koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve vzdálenosti 100m od objektu se nachází osvětlené 1,5km dlouhé běžecké kolečko, do vzdálenosti 300m od objektu jsou dva sjezdařské areály s délkou sjezdovek 350m a ve vzdálenosti 500m sjezdovka 700m dlouhá. V obci jsou tři obchody otevřené do 20h i v So a v Ne. a šest restaurací, zdravotní středisko, benzínová čerpací stanice a pošta. Nejvyšší hora Krušných hor Klínovec je vzdálen 12km. Krytý bazén v Potůčkách je 9km od objektu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz