Apartmány Vlasta

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
300,-Kč za os/noc(6 a více nocí)
350,-Kč za os/noc(3 až 5 nocí)
400,-Kč za os/noc(2 noci)
500,-Kč za os/noc(1 noc)

Silvestrovský pobyt pouze celý objekt(8osob na 7 nocí cena 22.400,-Kč.

Pro 6 a více nocí povlečení v ceně

Zapůjčení povlečení á 50,-Kč na pobyt.
Letní sezona - ceny
250,-Kč za os/noc(6 a více nocí)
300,-Kč za os/noc(3 až 5nocí)
350,-Kč za os/noc(2 noci)
450,-Kč za os/noc(1 noc)

Pro 6 a více nocí povlečení v ceně

Zapůjčení povlečení á 50,-Kč na pobyt.
Období mimo sezónu - ceny
Dohodou
Slevy:
Soukromá masážní praxe
Mgr. Mariana Panaka Dipl.fyzioterapeuta v Perninku nabízí 20% slevu na masérské služby pro ty nájemníky v domě v Nejdecké ul. č.p. 341 a Chatě Rybná 18, kteří ve shora uvedených objektech zaplatí ubytování na 6 a více nocí.
LYŽAŘSKÁ A SOWBOARDOVÁ ŠKOLA MARIAN nabízí 20% slevu na poskytované služby pro ty nájemce prostor v domě v Nejdecké ul. č.p. 341 a na Chatě Rybná 18 , kteří se ve shora uvedených objektech zaplatí ubytování na 6 a více nocí.
Další informace:
Pro 6 a více nocí povlečení v ceně

Zapůjčení povlečení á 50,-Kč na pobyt.

Zákazník může použít vlastní povlečení.

Spacáky jsou nepřípustné
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz