Apartmány v Pošumaví

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nacházejí na okraji obce Vrbice, 1km od obce Vacov.
Vybavení a služby
1x dvoulůžkový apartmán pro tělesně postižené s plně bezbariérovým přístupem, včetně koupelny. Vlastní vybavená kuchyňka, sociální zařízení, Smart TV a WiFi. 2x dvoupokojový apartmán se čtyřmi lůžky (palanda a manželská postel v samostatné ložnici), vlastní vybavenou kuchyňkou, sociálním zařízením, Smart TV a WiFi. Dále k dispozici infrasauna, venkovní posezení, lehátka, gril, výčep ve společenské místnosti, společenské hry, houpačky a skluzavka pro děti

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportovní aktivity lze provozovat ve vyhlášených lyžařských areálech Zadov, Nové Hutě, Javorník nebo Kašperské hory. Za zmínku také stojí lanové centrum Zadov, Hrad Kašperk nebo rozhledny Zadov, Javorník, Boubín, Svatobor a Sedlo. Pokud hledáte vodní radovánky, doporučujeme blízké koupaliště v Rohanově nebo ve Vimperku. Mimo letní sezónu například aquaparky v Sušici nebo Horažďovicích. Celá Šumava je protkána množstvím cyklistických a turistických tras a stezek. Krásná příroda a rozsáhlé lesy se nabízejí k procházkám nebo houbaření.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz