Penzion v Orlických horách - Poloha, Služby, Okolí

Penzion v Orlických horách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v centru malebné obce Orlické Záhoří v údolí Divoké Orlice na Česko-Polské hranici (15km od Deštné v O.h.). Hraniční přechod je vzdálený cca 800 metrů. Penzion je snadno dosažitelný i v zimní sezoně.
Vybavení a služby
V penzionu jsou samostatné apartmány. Ty se skládají z hlavní velké obývací místnosti, s kuchyňským koutem a jídelním stolem, ložnice a samostatné koupelny. V obývací místnosti je sedací souprava s konferenčním stolkem a televizí. Kuchyň je standardně vybavena (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, el. dvouplotýnkový vařič, lednice, kávovar a další příslušenství. Ložnice je oddělena od obývací místnosti posuvnými dveřmi. Možnost připojení na internet v ceně ubytování. Po celém objektu a jeho blízkém okolí je možné se připojit na internet pomocí Wifi připojení. V přízemí je malá hospůdka s krbem, lyžárna a vstup do krytého bazénu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hory v létě: horská hřebenová turistika, cykloturistika, IN-LINE brusle, houbaření a sběr borůvek, vyjížďky na koních v místní jízdárně, koupání v nové vodní nádrži, rybolov, lanové parky, letní sjezdovky - sjezdy na teréních tříkolkách, koloběžkách a horských kolech. Hory v zimě: BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ - špičkové běžecké trasy, pravidelně upravované, vedou po hřebenech orlických hor, celková délka je 250 km. SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ - v blízkém okolí se nacházejí tři lyžařské vleky s různou délkou a obtížností. LYŽAŘSKÉ VLEKY V OBCI A BLÍZSKÉM OKOLÍ: MATKA BOŽÍ - délka sjezdovky 450 metrů (poma, noční lyžování, občerstvení), vzdálena 1,5 km od rekreačního objektu. BEDŘICHOVKA - délka 500 metrů (poma, noční lyžování, dětský vlek a snow park, občerstvení), vzdálena 3,7 km od rekreačního objektu. ČERNÁ VODA - délka sjezdovky 750 metrů (poma, noční lyžování, občerstvení), vzdálena 3,5 km od rekreačního objektu.
TOPlist