Apartmány u tenisového kurtu ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
GPS souřadnice: Loc: 49°31'49.00"N, 18°45'29.00"E Objekt je dobře dostupný autem (vlastní parkoviště hned vedle objektu), autobusem, vlakem (přímo do centra obce), poté pěší chůzi cca 1km.
Vybavení a služby
Každý z našich apartmánů obsahuje 2 ložnice po 3 příp. 4 lůžkách, kuchyň s plně zařízenou kuch.linkou, obývací pokoj s LCD televizí, pohovkou, dále jsou apartmány vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC. Ubytování malých domácích psů je možné po domluvě. Wi-fi internet zdarma. K dispozici úschovna lyží a kol. V létě k dispozici venkovní terasa i zastřešené posezení, možnost grilování, zahrada plně k dispozici pro děti, s průlezkami, klouzačkou, trampolínou, pískoviště, stolní tenis, travní hřiště k hraní fotbalu, volejbalu a dalších míčových her, nabízíme taky k pronájmu tenisový kurt, který je hned vedle apartmánů.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je možno podnikat výlety do přírody jak pěšky tak na kolech, v blízkosti je nejvýchodnější obec ČR s trojmezím států ČR, SK a PL. Přibližně 400m od apartmánů se nachází skiareál Mosty u Jablunkova s množstvím letních atrakcí pro děti i dospělé, v zimě se třemi zasněžovanými sjezdovkami a umělým osvětlením.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz