Apartmány u Reichlů v Karlově Studánce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Popis místa - apartmány jsou situovány v nemovitosti čp. 88, v klidné obytné části Karlovy Studánky, necelých 400 m od centra tohoto lázeňského místa. Karlovu Studánku najdete na východní straně nejvyšší hory pohoří Jeseníků a celé Moravy Pradědu (1492m n. m.), v alpskoromantickém údolí šumící Bílé Opavy; její nadmořská výška je cca 800m n. m. Lesní svahy, obklopující lázeňské místo stoupají na severovýchodě až k Pradědu, na severu, východě a jihu nepřevyšují 1000 m a ustupují krásnému údolí otevřenému k jihu, které je ze všech stran chráněno proti drsným a prudkým větrům. Jehličnatý les, který lázně obklopuje má zvláštní půvab a ve vyšších polohách má charakter pralesa. Je součástí, přes 1000km2 velkého, lesního území, zasahujícího do národní přírodní rezervace Praděd. Díky němu mají lázně Karlova Studánka statut místa s nejčistším vzduchem ve střední Evropě.
Vybavení a služby
Apartmán A = 53 m2 v podkroví (7 místný) - 2L+1P ložnice, 2L+1P ložnice, 1L ložnice, kuchyň, KWC, předsíň. Apartmán B = 41 m2 v podkroví (6 místný) - 4L ložnice + 2P obyt. kuchyň, KWC, předsíň. Apartmán C = 30 m2 v přízemí (4 místný) - 3L+1P pokoj s kuchyňským koutem, KWC. Apartmán D = 25 m2 v přízemí (3 místný) - 3L pokoj s kuchyňským koutem, KWC. L = lůžko, P = přistýlka. Půdorysy viz fotogalerie. Vybavení apartmánů - způsobilé k okamžitému užívání apartmánu s připojením k internetu - WIFI. Vybavení kuch. koutů - standard. nádobí (nerez, porcelán), dvoj vařidlová deska, rychlovar. konvice, mikrovlnná trouba pro ohřev, chladnička s mraz. boxem; v apart. A čtyř vařidl. deska a multif. el. trouba. Zahrada - ohniště, zatravněná plocha k hrám, pískoviště, houpačky, skluzavka. Parkovací prostory zastřešené - vyhrazené apartmán/automobil. Úschovna lyží, kol a kočárků - uzamykatelná. Pronájmy jsou poskytovány smluvně, bez jiných než základních služeb, zajišťujících řádný provoz nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Rezervace pro pronájmy apartmánů v období školního volna pouze v intervalech sobota – sobota. Příjezd a převzetí apartmánu 14:00 h - 18:00 h. Odjezd - předání apartmánu do 10:00 h.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Občanská vybavenost v dosahu 300 až 400 m Smíšené zboží, pekařství, cukrárna, restaurace, kavárna, pošta, bankomat, info-centrum, pedikůra. Autobusové a vlakové spojení přímé z velkých okresních měst. Možnosti využití volného času v Karlově Studánce Nabídka wellness služeb zdejších horských lázní Wellness centrum s relaxačním bazénem s teplou, mírně slanou vodou, atraktivní masáže a léčebné procedury, solná jeskyně. Tenisové kurty s umělým povrchem. Kulturní programy - koncerty, taneční večery aj. Turistické stezky a cyklotrasy - cyklobus 100 m od domu. Lyžování - cca 60 m od domu 500 m dlouhá, upravovaná sjezdovka pro začátečníky a pokročilé i s umělým zasněžováním, 80 m od domu autobusová přeprava do lyžařského střediska Ovčárna, Karlov nebo Malá Morávka. Kulturní programy vystoupení, taneční večery aj.
TOPlist