PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány u Reichlů v Karlově Studánce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Popis místa - apartmány jsou situovány v nemovitosti čp. 88, v klidné obytné části Karlovy Studánky, necelých 400 m od centra tohoto lázeňského místa. Karlovu Studánku najdete na východní straně nejvyšší hory pohoří Jeseníků a celé Moravy Pradědu (1492m n. m.), v alpskoromantickém údolí šumící Bílé Opavy; její nadmořská výška je cca 800m n. m. Lesní svahy, obklopující lázeňské místo stoupají na severovýchodě až k Pradědu, na severu, východě a jihu nepřevyšují 1000 m a ustupují krásnému údolí otevřenému k jihu, které je ze všech stran chráněno proti drsným a prudkým větrům. Jehličnatý les, který lázně obklopuje má zvláštní půvab a ve vyšších polohách má charakter pralesa. Je součástí, přes 1000km2 velkého, lesního území, zasahujícího do národní přírodní rezervace Praděd. Díky němu mají lázně Karlova Studánka statut místa s nejčistším vzduchem ve střední Evropě.
Vybavení a služby
Apartmán A = 53 m2 v podkroví pro max. 7 osob. Apartmán B = 41 m2 v podkroví pro max. 6 osob. Apartmán C = 30 m2 v přízemí pro max. 4 osoby. Apartmán D = 25 m2 v přízemí pro max. 4 osoby L = lůžko, P = přistýlka. Půdorysy viz fotogalerie. Vybavení apartmánů - způsobilé k okamžitému bydlení v apartmánu s připojením k internetu - WIFI. Vybavení kuch. koutů - standard. nádobí (nerez, porcelán), dvoj vařidlová deska, rychlovar. konvice, mikrovlnná trouba pro ohřev, chladnička s mraz. boxem; v apart. A čtyř vařidl. deska a multif. el. trouba. Zahrada - ohniště, zatravněná plocha k hrám, pískoviště, houpačky, skluzavka. Parkovací prostory vyhrazené apartmán/automobil. Úschovna lyží, kol a kočárků - uzamykatelná. Pronájmy jsou poskytovány smluvně, bez jiných než základních služeb, zajišťujících řádný provoz nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Rezervace pro pronájmy apartmánů v období školního volna pouze v intervalech sobota – sobota. Příjezd a převzetí apartmánu 14:00 h - 17:00 h; převzetí apartmánu v pracovních dnech 16:00 - 19.00 h. Odjezd - předání apartmánu do 10:00 h.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Občanská vybavenost v dosahu 300 až 400 m Smíšené zboží, pekařství, cukrárna, restaurace, kavárna, pošta, bankomat, info-centrum, pedikůra. Autobusové a vlakové spojení přímé z velkých okresních měst. Možnosti využití volného času v Karlově Studánce Nabídka wellness služeb zdejších horských lázní Wellness centrum s relaxačním bazénem s teplou, mírně slanou vodou, atraktivní masáže a léčebné procedury, solná jeskyně. Tenisové kurty s umělým povrchem. Kulturní programy - koncerty, taneční večery aj. Turistické stezky a cyklotrasy - cyklobus 100 m od domu. Lyžování - cca 60 m od domu 500 m dlouhá, upravovaná sjezdovka pro začátečníky a pokročilé i s umělým zasněžováním, 80 m od domu autobusová přeprava do lyžařského střediska Ovčárna, Karlov nebo Malá Morávka. Kulturní programy vystoupení, taneční večery aj.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz