Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází poblíž centra horského městečka Rokytnice v Orlických horách ve výšce 600m.n.m. Ze silnice I/11 Praha - Ostrava zabočíte v obci Helvíkovice u Žamberka do 11km vzdálené Rokytnice. Apartmány se nacházejí po pravé straně asi 500m po příjezdu do města.

  Vybavení a služby

Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyňkou s veškerým vybavením a samozřejmě také sociálním zařízením. Parkování je možné uvnitř objektu, k dispozici je také otevřené ohniště pro Vaše barbecue. Po celém objektu je zaveden bezdrátový internet. V celém areálu kouření zakázáno!!!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Město Rokytnice v Orlických horách je ideálním východiskem pro zimní i letní turistiku v Orlických horách. Nachází se zde menší skiareál, 6 km vzdálené Říčky nabízejí velký zimní areál i pro náročné lyžaře.V sezóně v zimě i v létě odjíždí z Rokytnice směrem k hřebenu Orlických hor skibusy a cyklobusy. Na katastru Rokytnice leží i část pevnostní linie ze 30.let minulého století včetně veřejnosti přístupné pevnosti Hanička. V blízkém Kunvaldě je možno navštívit muzeum Jednoty bratrské, v Helvíkovicích je přístupný rodný domek vynálezce bleskosvodu Prokopa Diviše. Dobře dostupné jsou i hrady Litice a Potštejn nebo zámky v Rychnově nad Kněžnou, Doudlebách nad Orlicí a v Častolovicích. Cca 15km vzdálená přehrada v Pastvinách je ideálním místem pro letní koupání. 12km vzdálený hraniční přechod do Polska otevírá možnosti poznávání krás Bystřických hor a Kladské kotliny.

Zpět


TOPlist
  Apartmány U Jakuba
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány U Jakuba
Ceník ubytování a stravování