Apartmány U Beranů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány u Beranů se nachází v klidné okrajové části města Železná Ruda nedaleko hranice Šumavského národního parku, 200m od lyžařského areálu ""Samoty"". Pokud se rozhodnete použít hraniční přechod v Železné Rudě nezapomeňte si sebou vzít cestovní pas! Autobusové spojení - Železná Ruda, zastávka 300m od objektu. Vlakové spojení - Železná Ruda, zastávka 400m od objektu. Po dohodě Vás od zastávek dopravíme autem zdarma do místa pobytu. Více na www.uberanu.cz Parkování zdarma na soukromém parkovišti přímo u objektu.
Vybavení a služby
Celková kapacita: 17 + 3 přistýlky (2x 4-lůžkový apartmán s kuchyňkou, 2x 2-lůžkový s přistýlkou, 1x 2-lůžkový, 1x 3-lůžkový). Všechny pokoje jsou nekuřácké (kuřákům vyhrazeny jiné prostory) . Na pokojích platí přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm. Vybavení pokojů: TV/SAT (více než 200 televizních a 50 rozhlasových stanic), vlastní sociální zařízení, každý pokoj soukromý balkón s osvětlením, čtyřlůžkové apartmány - kompletně vybavená kuchyňka (elektrický vařič, lednice, překapávač, rychlovarná konvice). Možnost bezpečného uložení vlastních lyží, kol a dalšího sportovního vybavení v objektu. Část pokojů s vyhlídkou na sjezdovku "Samoty", část na panorama města. Zvířátka v zásadě neodmítáme, ale ubytujeme je jen po předchozí dohodě. V zimní sezoně 2007 byl pro naše hosty nově zřízen bar s krbem a společenskou místností, jehož součástí je dětský koutek! Po celý den je v hale objektu k dispozici aquabar pro váš pitný režim.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Nejbližší sjezdovka je vzdálena 200m od penzionu a je 1km dlouhá, je vhodná pro rodiny s dětmi, provozujeme také SNOWTUBING. Další lyžařské středisko je Špičák vzdálené 5km od Železné Rudy. Pro náročné lyžaře doporučujeme německé středisko Arber s kabinkovou lanovkou vzdálené 9km ze Železné Rudy. Železná Ruda je ideální výchozí bod pro běžkaře, v okolí 30km upravovaných tratí. Letní aktivity: Cyklistický ráj (trasy pro začátečníky i náročné cyklisty), četné turistické stezky, nejnavštěvovanější místa v okolí – Jezero Laka, Prášilské jezero, Černé jezero, Čertovo jezero, rozhledna Poledník a Pancíř, hraniční přechod Železná Ruda a Ferdinandovo údolí (pro pěší a cyklisty). Na své si přijdou také houbaři, pro ně máme k zapůjčení sušičky pro dokonalé usušení jejich "úlovků". V letních měsících jezdí z Železné Rudy ekologický autobus po celé Šumavě a navazuje na spojení po Bavorském národním parku ! Koupání – Aquapark Lam – cca 25km od hranic.Kryté i venkovní koupaliště, plavecký areál Zwiezel-cca 10km, vhodné pro rodiny s dětmi. Přímo v Rudě je možnost koupání v přírodním koupališti nebo v několika krytých bazénech.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz