PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Apartmány U Beranů

Apartmány U Beranů

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
K Samotám 424, Železná Ruda
Fax: 
+420-378 602 424
Web adresa:
www.ceskehory.cz/uberanu-sumava
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

V blízkosti sjezdovky Samoty. Pokoje jsou nekuřácké (kuřákům vyhrazeny jiné prostory). Vybavení pokojů: TV/SAT, vlastní sociální zařízení, každý pokoj má soukromý balkón s osvětlením, čtyřlůžkové apartmány mají kuchyňku. Parkování zdarma. V ceně ubytování snídaně dle výběru. Lyžárna, kolárna.

Celkové vybavení objektu
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány u Beranů se nachází v klidné okrajové části města Železná Ruda nedaleko hranice Šumavského národního parku, 200m od lyžařského areálu ""Samoty"". Pokud se rozhodnete použít hraniční přechod v Železné Rudě nezapomeňte si sebou vzít cestovní pas! Autobusové spojení - Železná Ruda, zastávka 300m od objektu. Vlakové spojení - Železná Ruda, zastávka 400m od... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková kapacita: 17 + 3 přistýlky (2x 4-lůžkový apartmán s kuchyňkou, 2x 2-lůžkový s přistýlkou, 1x 2-lůžkový, 1x 3-lůžkový). Všechny pokoje jsou nekuřácké (kuřákům vyhrazeny jiné prostory) . Na pokojích platí přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm. Vybavení pokojů: TV/SAT (více než 200 televizních a 50 rozhlasových stanic), vlastní sociální zařízení, každý... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní aktivity: Nejbližší sjezdovka je vzdálena 200m od penzionu a je 1km dlouhá, je vhodná pro rodiny s dětmi, provozujeme také SNOWTUBING. Další lyžařské středisko je Špičák vzdálené 5km od Železné Rudy. Pro náročné lyžaře doporučujeme německé středisko Arber s kabinkovou lanovkou vzdálené 9km ze Železné Rudy. Železná Ruda je ideální výchozí bod pro běžkaře, v okolí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Carnero Czech s.r.o
Informace poskytnul: Jiří Beran
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz