PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Apartmány U Beranů

Apartmány U Beranů

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
K Samotám 424, Železná Ruda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-378 602 424, 776 776 424
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-378 602 424
Web adresa:
www.uberanu.cz www.ceskehory.cz/uberanu-sumava
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

V blízkosti sjezdovky Samoty. Pokoje jsou nekuřácké (kuřákům vyhrazeny jiné prostory). Vybavení pokojů: TV/SAT, vlastní sociální zařízení, každý pokoj má soukromý balkón s osvětlením, čtyřlůžkové apartmány mají kuchyňku. Parkování zdarma. V ceně ubytování snídaně dle výběru. Lyžárna, kolárna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány u Beranů se nachází v klidné okrajové části města Železná Ruda nedaleko hranice Šumavského národního parku, 200m od lyžařského areálu ""Samoty"". Pokud se rozhodnete použít hraniční přechod v Železné Rudě nezapomeňte si sebou vzít cestovní pas! Autobusové spojení - Železná Ruda, zastávka 300m od objektu. Vlakové spojení - Železná Ruda, zastávka 400m od... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková kapacita: 17 + 3 přistýlky (2x 4-lůžkový apartmán s kuchyňkou, 2x 2-lůžkový s přistýlkou, 1x 2-lůžkový, 1x 3-lůžkový). Všechny pokoje jsou nekuřácké (kuřákům vyhrazeny jiné prostory) . Na pokojích platí přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm. Vybavení pokojů: TV/SAT (více než 200 televizních a 50 rozhlasových stanic), vlastní sociální zařízení, každý... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní aktivity: Nejbližší sjezdovka je vzdálena 200m od penzionu a je 1km dlouhá, je vhodná pro rodiny s dětmi, provozujeme také SNOWTUBING. Další lyžařské středisko je Špičák vzdálené 5km od Železné Rudy. Pro náročné lyžaře doporučujeme německé středisko Arber s kabinkovou lanovkou vzdálené 9km ze Železné Rudy. Železná Ruda je ideální výchozí bod pro běžkaře, v okolí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Carnero Czech s.r.o
Informace poskytnul: Jiří Beran
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz