Poloha a dosažitelnost

POSLEDNÍ VOLNÝ APARTMÁN PRO 5 AŽ 6 OSOB V TERMÍNU 29.12. - 03.01. 2017 Apartmány Swertia leží na předělu Karlovarského a Ústekécho kraje v severozápadní části ČR, v blízkosti hranic s Německem. Najdete je ve vrcholové části Krušných hor na svazích Klínovce v nadmořské výšce přibližně 1100m. Swertia je dobře dostupná automobilem. Dalšími dopravními prostředky je cesta poněkud problematická, výjimku tvoří zimní sezóna, kdy jezdí v hojnějším počtu skibusy. Swertia má výhodnou polohu vzhledem ke třem velkým městům - Praze, Plzni a Ústí nad Labem, od kterých ji dělí přibližně stejná vzdálenost v rozmezí od 100-130km, která se dá automobilem urazit od 1,5 do 2,5 hodin.

  Vybavení a služby

Na Swertii je celkem 6 pokojů. Jejich složení je následující: 2x 2-lůžko, 2x 5-lůžko a 2x 4-lůžko. V každém pokoji je možnost přistýlky. Čtyř a pětilůžkové apartmány se skládají ze dvou oddělených místností: Jedná se o ložnici s dvěma (případně třemi lůžky u pětilůžkového apartmánu) a obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími dvěma lůžky v podobě rozkládacího gauče. Každé apartmá je vybavenou vlastní kuchyní. V každém pokoji je možné se připojit na internet. Ke každému pokoji náleží parkovací místo na soukromém parkovišti a skříňka v lyžárně. Na Swertii je společenská místnost s Tv, sat, kuchyňka, stolní fotbal, dětský koutek, pc s připojení na internet, wifi, cd přehrávač, šipky, dětskou židličku aj.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti je mnoho atraktivních míst pro rekreaci. V okruhu do 12km jsou radonové lázně Jáchymov, nejvýše položené město ČR Boží Dar s museem, sýrárnou a CHKO Božidarská rašeliniště, Kurort Oberwiesenthal se vzdušnými lázněmi, jedinečnou úzkokolejkou a mnoho dalších. V okruhu 25km je Aquapark Klášterec nad Ohří, lázně Evženie aj. Do 45km můžete navštívit Karlovy Vary, hrady Loket a Hasištejn, Zoopark Chomutov, či německé aquaparky v Marienbergu a Geyeru.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Swertia Loučná pod Klínovcem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Swertia
Ceník ubytování a stravování