TOPlist

Apartmány STEIN Boží Dar

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jen 200metrů od sjezdovky, v dosahu cykloturistických a turistických tras. Spojení: Karlovy Vary - Ostrov - Jáchymov - Boží Dar. Apartmány STEIN naleznete v nejznámějším středisku Krušných hor na Božím Daru, přímo v centru tohoto horského městečka na náměstí u městské radnice. Nabízíme celoročně služby ubytování ve čtyřech nově zrekonstruovaných apartmánech. Apartmánový dům je ideální pro individuální turisty, rodiny s dětmi, ale i pro soukromé a firemní akce. Užijte se sjezdové lyžování, běžkování, turistiku, či jen pobyt na čistém horském vzduchu.
Vybavení a služby
K dispozici jsou celkem 4 apartmány, z toho: 2x větší (2x manželská postel šířky 180cm) a 2x menší (1x postel 180cm a 1x postel 140cm). Počet možných lůžek: 16 pevných + 2 přistýlky, tj. až 18 osob. Minimální délka pobytu jsou 3 noci. Vybavení apartmánů: Každý apartmán má svou vlastní koupelnu, TV s radiem a budíkem, WC, kuchyňskou linku vybavenou nádobím a příbory, chladničku, sklokeramickou desku, mikrovlnnou troubu, toastovač, rychlovarnou konvici, dále je k dispozici dětská postýlka, dětská židlička, dětský příbor, dětské sedátko na wc, trezor, fén, připojení WIFI. Další vybavení apartmánového domu: WIFI, společenská místnost, kolárna/lyžárna. Parkování: 4 místa před domem, za poplatek 75 Kč/den.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Sjezdovky: Novako 200m od domu, Neklid 1km od domu, Klínovec 3km od domu, Oberwiesenthal 4km od domu, Jáchymov 8km, Plešivec 10km. Cyklostezky, turistické trasy, přírodní pamětihodnosti. Půjčovny lyží, kol, vybavení v místě. Restaurace, bary, kavárny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz