Apartmány Stará Škola

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Stará Škola se nacházejí na okraji města Krásná Lípa. Vzdálenost do centra je 900m po upravené cyklostezce. Přístupnost autem z hlavní silnice je 200m.
Vybavení a služby
V současné době je pro Vás k dispozici apartmán v podkroví a v patře. • Podkrovní apartmán: 2 ložnice s manželskými postelemi. Vybavený kuchyňský kout. Obývací pokoj s TV a rozkládacím gaučem. Koupelna s vanou. • Apartmán v patře: 1 ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem. Plnohodnotné rozkládací dvojlůžko v obývacím pokoji. Obývací pokoj s TV. Vybavený kuchyňský kout. Koupelna se sprchovým koutem. • Dále nabízíme možnost zapůjčení nebo uskladnění kol. Bezplatné WIFI v celém objektu. Zastřešenou pergolu s venkovním posezením a grilem. Udržovanou zahradu s hlídaným parkovištěm v objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Krásné Lípě naleznete upravený Městský park, Sportovní areál, Dům Českého Švýcarska se zajímavými expozicemi, Pivovar Falknštejn a mnoho dalších turistických a cyklistických stezek vedoucích na zajímavá místa Českého Švýcarska a Lužických hor. Tipy na výlety: Skalní hrádky: Falknštejn, Šaunštejn, Loupežnický hrádek, Kyjovský hrádek atd. Soutěsky Hřensko. Vyhlídky: Pravčická brána, Mariina vyhlídka, Rudolfův kámen atd. Dolský mlýn, Kyjovské údolí, Tiské stěny, Brtnické ledopády, Rabštejn (podzemní továrna), Hrad Oybin. Rozhledny: Tanečnice, Vlčí hora, Dymník atd. Křížová cesta, Hrad Tolštejn, Kamenné varhany, Růžový vrch, Jeskyně víl, Tři studánky, Trpasličí skála a další.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz