Apartmány Stará Škola

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Krásná Lípa
Adresa: 
Kvapilova 779/15, Krásná Lípa
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Apartmány Stará Škola chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Krásná Lípa počasí Krásná Lípa

Dům z roku 1868 se nachází v klidné části města Krásná Lípa na území CHKO Labské pískovce a na hranici Národního parku České Švýcarsko. Nově zrekonstruované apartmány rodinného typu nabízí romantickou atmosféru starých časů. V současné době je pro Vás k dispozici apartmán v podkroví a v patře.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Stará Škola se nacházejí na okraji města Krásná Lípa. Vzdálenost do centra je 900m po upravené cyklostezce. Přístupnost autem z hlavní silnice je 200m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V současné době je pro Vás k dispozici apartmán v podkroví a v patře. • Podkrovní apartmán: 2 ložnice s manželskými postelemi. Vybavený kuchyňský kout. Obývací pokoj s TV a rozkládacím gaučem. Koupelna s vanou. • Apartmán v patře: 1 ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem. Plnohodnotné rozkládací dvojlůžko v obývacím pokoji. Obývací pokoj s... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V Krásné Lípě naleznete upravený Městský park, Sportovní areál, Dům Českého Švýcarska se zajímavými expozicemi, Pivovar Falknštejn a mnoho dalších turistických a cyklistických stezek vedoucích na zajímavá místa Českého Švýcarska a Lužických hor. Tipy na výlety: Skalní hrádky: Falknštejn, Šaunštejn, Loupežnický hrádek, Kyjovský hrádek atd. Soutěsky... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz