TOPlist

Apartmány Stará Škola

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Krásná Lípa
Adresa: 
Kvapilova 779/15, Krásná Lípa
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 903 851, 777 248 102
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanystaraskola
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 5 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Krásná Lípa počasí Krásná Lípa

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Apartmány Stará Škola se nacházejí na okraji města Krásná Lípa. Vzdálenost do centra je 900m po upravené cyklostezce. Přístupnost autem z hlavní silnice je 200m.

Vybavení a služby

V současné době je pro Vás k dispozici apartmán v podkroví a v patře. • Podkrovní apartmán: 2 ložnice s manželskými postelemi. Vybavený kuchyňský kout. Obývací pokoj s TV a rozkládacím gaučem. Koupelna s vanou. • Apartmán v patře: 1 ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem. Plnohodnotné rozkládací dvojlůžko v obývacím pokoji. Obývací pokoj s... více >>

Rekreace a služby v okolí

V Krásné Lípě naleznete upravený Městský park, Sportovní areál, Dům Českého Švýcarska se zajímavými expozicemi, Pivovar Falknštejn a mnoho dalších turistických a cyklistických stezek vedoucích na zajímavá místa Českého Švýcarska a Lužických hor. Tipy na výlety: Skalní hrádky: Falknštejn, Šaunštejn, Loupežnický hrádek, Kyjovský hrádek atd. Soutěsky... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Naděžda Kočková
Informace poskytnul: Andrea Kočková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz