Apartmány Ramzová 345

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m nad mořem, na železniční trati Šumperk - Hanušovice - Jeseník. K tomu se navíc přidávají trasy autobusových linek, ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí.
Vybavení a služby
Objekt apartmánů Ramzová se nachází na jižním svahu pod lesem a díky své poloze nabízí jedinečný výhled na hřebeny Jeseníků. Nabízí širokou škálu od sportovních aktivit až po relaxaci. Dvou a čtyřlůžkové lůžkové apartmány mají koupelnu se sprchovým koutem a vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem a lednicí. Nechybí ani LCD TV, hry, pálky pro stolní tenis a bezdrátové internetové připojení. V objektu je také dětská herna, stolní tenis a sauna, v zimě je k dispozici lyžárna (uzamykatelná jen pro daný apartmán). Apartmány 31 a 32 mají vlastní travnatou terasu se zahradním nábytkem přístupnou přímo z pokoje. Nedaleko od apartmánů je bobová dráha, dětská hřiště, krytý bazén, tenisový kurt a další sportoviště. Apartmány Ramzová jsou místem jako stvořeným k sportu, relaxaci a odpočinku.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Ramzové začíná sedačková lanovka, která vede na Šerák, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do výšky 1351m n.m. V zimním období se odtud můžete vydat přes tři kilometry dlouhým sjezdem zpět k dolní stanici, či využít vleků v horním úseku v okolí stanice Čerňavy, popřípadě rodinných terénů v dolní části střediska. V bezprostřední blízkosti objektu stojí dva vleky o délce 450-500m, které provozují i noční lyžování. Celkově se areál Ramzová může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6km sjezdových tratí. V těsné blízkosti Ramzové je další oblíbené středisko lyžování v osadě Petříkov. Zde naleznete mimo jiné 7 stylových restaurací, lyžařskou školu a sjezdové svahy podle nutnosti upravované umělým zasněžováním. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou túru, či méně náročný výlet po okolí. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy.
TOPlist