PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Ramzová ONLINE

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou železniční stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m nad mořem, na železniční trati Šumperk - Hanušovice - Jeseník. K tomu se navíc přidávají trasy autobusových linek, ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí.
Vybavení a služby
Objekt apartmánů Ramzová se nachází na jižním svahu pod lesem a díky své poloze nabízí jedinečný výhled na hřebeny Jeseníků. Nabízí širokou škálu od sportovních aktivit až po relaxaci. Dvou, čtyřlůžkové nebo i velké 6 lůžkové apartmány mají kompletní vybavení, koupelny se sprchovým koutem a každý apartmán i vlastní kuchyňský kout s jídelním stolem a lednicí. Nechybí ani LCD TV, hry, pálky pro stolní tenis a bezdrátové internetové připojení. V objektu je také dětská herna, stolní tenis a sauna, v zimě je k dispozici lyžárna (uzamykatelná jen pro daný apartmán). Apartmány 31, má i vlastní travnatou terasu se zahradním nábytkem přístupnou přímo z pokoje. Nedaleko od apartmánů je bobová dráha, dětská hřiště, krytý bazén, tenisový kurt a další sportoviště. Apartmány Ramzová jsou místem jako stvořeným k sportu, relaxaci a odpočinku.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Ramzové začíná sedačková lanovka, která vede na Šerák, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do výšky 1351m n.m. V zimním období se odtud můžete vydat přes tři kilometry dlouhým sjezdem zpět k dolní stanici, či využít vleků v horním úseku v okolí stanice Čerňavy, popřípadě rodinných terénů v dolní části střediska. V bezprostřední blízkosti objektu je lyžařský vlek o délce 450m, sjezdovka má i noční lyžování. Ve ski areálu Ramzová může využít 3 sedačkové lanovky a další 2 lyžařské vleky. Celkem lze lyžovat na cca 8km sjezdových tratí a v areálu najdete i lyžařskou školu nebo jídelnu. V těsné blízkosti Ramzové je další oblíbené středisko lyžování. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou túru, či méně náročný výlet po okolí. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz