Apartmány pod lyžařským vlekem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v v malebné obci Zdobnice v Orlických horách 17km od Rychnova nad Kněžnou v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky. V dosahu 10 km se nachází dvě větší turistická střediska - Deštné v Orlických horách a Říčky.Parkování je přímo u ubytovacího objektu. V zimním období je silnice k objektu sjízdná bez řetězů. Vzdálenost od Prahy cca 150 km.
Vybavení a služby
Nabízíme samostatné apartmány pro 4 až 8 osob. Apartmány mají 1-2 pokoje, vybavenou kuchyňku elektrickým dvouvařičem, mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Součástí každého apartmánu je sprchový kout se sociálním zařízením. Vytápění ústředním topením. V zimním období možnost zapůjčení lyžařského a snouwboardového vybavení.V letní období možno využít pěkné cyklostezky v okolí.U apartmánu možnost posezení u venkovního grilování či u o otevřeného ohně.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmány se nacházejí v těsné blízkosti neplaceného parkoviště, zastávky autobusu. V těsné blízkosti je areál SKI CENTRUM Zdobnice, který nabízí 3 lyžařské vleky, dětský provazový vlek, lyžařskou školu a půjčovnu lyží a snowboardů. Provozní doba lyžařských vleků je od 9,00-17,00 hodin.Každý čtvrtek a sobotu je večerní lyžování od 18,00-21,00 hodin. V areálu je občerstvení a dětský koutek. V dosahu 10km se nachází lyžařská střediska Deštné a Říčky v Orl. horách. V letním období je prostředí vhodné zejména pro cykloturistiku s množstvím značených tras.Pěší túry nabízení krásné procházky po horách s možností houbaření a sběru borůvek. Ke stravování lze doporučit horský HOTEL Zdobnice. Nabízíme odpočinek v klidném rodinném prostředí.
TOPlist