Apartmány Pod lanovkou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše apartmány se nachází v krásném prostředí Krkonoš, v Herlíkovicích, zhruba 70m od skiareálu Herlíkovice-Bubákov (www.bubakov.cz).
Vybavení a služby
Dům byl v roce 2017 kompletně zrekonstruován a ubytování nabízíme ve dvou apartmánech. Apartmán v přízemí má dvě samostatné ložnice, plně zařízenou kuchyni pro vlastní stravování a sociální zařízení. Tento apartmán je pro 6 osob. Apartmán na patře je rozdělen na část o dvou samostatných ložnicích a mezonetu. Taktéž v tomto apartmánu je plně vybavená kuchyně a dvě kompletní samostatné sociální zařízení. Tento apartmán je určen pro 9 osob. V každém pokoji je televize, v kuchyních se satelitním příjmem. Oba apartmány mají dostatek úložných prostor pro vaše osobní věci. Od letní sezony 2018 možnost posezení pod venkovní pergolou. Plynový gril včetně plynové tlakové láhve k dispozici zdarma. Parkování je možné přímo u domu. Mohou zde parkovat 2 až 3 auta. V zimě je cesta k domu udržovaná, snad jen při větších nadílkách sněhu, je nutné použít sněhové řetězy, nebo parkovat na bezplatném centrálním parkovišti, které je vzdálené cca 200m od domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V zimě se s celkovou délkou sjezdových tratí 12740m jedná o jeden z nejkvalitnějších ski areálu v Krkonoších. Zkrátka nepřijdou ani milovníci běžeckého lyžování. Nespočet rozmanitých běžeckých tras začíná u horní stanice lanové dráhy na vrchu Žalý, kde se nachází stejnojmenná rozhledna (www.krkonose.eu/cs/bezky). • V letní sezoně si své krásné chvíle užijí turisté, houbaři, rybáři a všichni ostatní, kteří vyznávají pohodu klid a krásnou přírodu. Koupání a vodní sporty je možno provozovat na Labi nebo na přehradě Labská ve Špindlerově Mlýně (www.skiareal.cz/pujcovna-lodek-na-labske-prehrade). Na cyklisty zde čeká mnoho tras různých náročností a délek. Jedno však mají všechny společné. Tímto je nádherná příroda a při dobrém počasí i spousta výhledů do širého okolí Krkonoš (www.hory-krkonose.cz/cyklotrasy/cyklo-trasy.html).
TOPlist