Apartmány Pod lanovkou

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
15.12.-31.03.

1 noc ... 550,- Kč/osoba/noc
2-3 noci ... 500,- Kč/osoba/noc
4-7 nocí ... 450,- Kč/osoba/noc
Letní sezona - ceny
01.04. – 14.12.

1 noc ... 450,- Kč/osoba/noc
2-3 noci ... 400,- Kč/osoba/noc
4-7 nocí ... 350,- Kč/osoba/noc
Další informace:
Ceny jsou platné při obsazení spodního apartmánu min. 4 osobami a mezonetového apartmánu min 7 osobami. Za neobsazené lůžko příplatek 100,- Kč/den.

Poplatek městu – vzdušné pro osoby od 18 let věku, 15,- Kč/den.

Pes 100,- Kč/den.

Děti do věku 2 let zdarma bez nároku na lůžko. K dispozici je zdrama k zapůjčení jedna dětská cestovní postýlka bez lůžkovin.

Rezervační záloha činí 50% z ceny pobytu. Splatnost doplatku je 14 dní před příjezdem.

Vratnou kauci 2500,- Kč je nutno uhradit při příjezdu v hotovosti.

Cena pobytu obsahuje: povlečení, osuška, ručník na osobu, energie, voda, topení, závěrečný úklid
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz