Apartmány Olšinská stodola

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše apartmány se nacházejí v obci Olšina, v nadmořské výšce 740m.n.m., asi 5km od Horní Plané a 4km od Černé v Pošumaví, které jsou svou polohou významným místem Lipenské oblasti. Dostupnost autem: 1.Z Českého Krumlova (silnice I. třídy č.39) směrem na Černou v Pošumaví, v osadě Hůrka za železničním přejezdem odbočit vpravo na obec Olšina (přes obec Žlábek). 2.Ze směru od Volar pak v Horní Plané na náměstí odbočit vpravo nahoru směrem na Hodňov (5km), v Hodňově za kostelem doprava a odtud je obec Olšina vzdálena 1,5km. Dostupnost vlakem: Obec Olšina leží na železniční trati České Budějovice – Volary (trať č.194). Vlaková zastávka (POZOR! je pod názvem Hodňov) je vzdálena cca 700 metrů od apartmánů. Cesta vlakem do Horní Plané trvá 15 minut, do Českého Krumlova 44 minut.
Vybavení a služby
K dispozici jsou dva apartmány s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Každý z apartmánů má vlastní oddělený vchod a vlastní část zahrady. Oba apartmány mají nastavitelné vytápění elektrickým kotlem. APARTMÁN 1 - Prostorná předsíň, koupelna se sprchovým koutem , samostatné WC, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (kompletně vybavená kuchyňská linka, jídelní kout) a se sedací soupravou. V obývacím pokoji se nachází otevřený krb a francouzské dveře vedoucí na zahradu. 2 oddělené ložnice s dvoulůžkovou postelí, stolem a skříní. Určeno maximálně pro 5 osob. APARTMÁN 2 - Předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (kompletně vybavená kuchyňská linka, jídelní kout) a se sedací soupravou. 2 oddělené ložnice s dvoulůžkovou postelí, stolem a skříní. Pavlač s malou terasou k sezení. Určeno maximálně pro 5 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
LETNÍ AKTIVITY: koupání v rybníce (vodní plocha 130 ha) nebo v Lipně, rybaření, sbírání hub, množství turistických a cyklistických tras, v nedalekém RZ: tenis, minigolf, nohejbal, stolní tenis. ZIMNÍ AKTIVITY: sjezdové lyžování (Hochficht, Kramolín), běžkařské trasy, bruslení na rybníce nebo na Lipně, množství turistických tras. CELOROČNÍ AKTIVITY: výlety do blízkých historických měst (Č. Krumlov, Linz atd..), půjčovna motokár (Horní Planá), bowling (Horní Planá).
TOPlist