Apartmány Oblík, Maxík a Alda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Všechny apartmány se nachází v klidných částech obce Kvilda. Jsou dobře dostupný autem i autobusem s přímým spojením s Prahou i dalšími městy. OBLÍK GPS: 49.0198889N, 13.5777778E • MAXÍK GPS: 49.0181667N, 13.5764444E ALDA GPS: 49° 1.2188'N 13° 34.78905'E
Vybavení a služby
• Apartmán OBLÍK 1+kk má 28m2, je vybaven k ubytování max 4 osob, s kompletně vybavenou kuchyní a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je bezúplatné parkovací stání, wellness, společenská místnost a kolárna/lyžárna. Wi-Fi a satelitní TV. • Apartmán MAXÍK 1+kk má 26m2, je vybaven k ubytování 2.osob + max. jedné přistýlky. Kompletně vybavená kuchyň a vlastní sociální zařízení. Z apartmánu je vstup na vlastní terasu. K dispozici je bezplatné parkovací místo a kolárna/lyžárna. Wi-Fi a O2 TV. • Apartmán ALDA 1+kk má 30m2, je vybaven k ubytování maximálně 4.osob. Kompletně vybavená kuchyň a vlastní sociální zařízení. K dispozici je bezplatné parkovací místo a kolárna/lyžárna. Wi-Fi a satelitní TV.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika, cykloturistika, běžecké lyžování, sjezdovka 150m od domu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz