Apartmány Maruška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubenka se nachází v samotném srdci Šumavského národního parku v obci Kůsov. Najdete nás u silnice ze směru Vimperk, Stachy a dále směr Zadov, proto je k nám příjezd bezproblémový i v zimních měsících. Přímo nad objektem se nachází známá Klostermannova skála. V létě je zde mnoho příležitostí pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, v zimě pak nedaleký (1,3 km) ski areál Zadov a mnoho běžeckých tras - Bílá stopa.
Vybavení a služby
Čtyři apartmány jsou v přízemí (3+kk) a tři v 1.patře (2+kk). Ve všech apartmánech je plně vybavený kuchyňský kout (dvouplotýnka, lednička, dřez, mikrovlná trouba, varná konvice, jídelní souprava pro šest osob, sada nerez.nádobí, skleničky, hrnečky atd. Každý apartmán má vlastní zdroj tepl.vody, sprchový kout, umyvadlo a WC. V obývacím pokoji se nachází pohodlný rozkládací trojsed, TV a v celém objektu se lze připojit na WIFI. Před objektem je velká terasa s možností posezení. Součástí objektu je lyžárna v létě pak úschovna kol. Parkování je přímo na pozemku u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Roubenka je ideálním výchozím bodem pro poznávání Šumavy. V okolí je např. hrad Kašperk, Kvilda, Horská Kvilda, Borová Lada, Modrava, Filipova Huť, sklárny Anín, Antýgl, Čenkova pila, Srní, Prášily, Muzeum hasičů Stachy, Zámek Vimperk, přírodní koupaliště Zdíkovec a lanové centrum Zadov.
TOPlist