České hory » Šumava » Ubytování » Kůsov » Apartmány Maruška

Apartmány Maruška

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kůsov u Zadova
Adresa: 
Stachy - Kůsov 441, 38473
Telefon: 
+420-603 223 803
Web adresa:
www.apartmany-maruska.cz
www.ceskehory.cz/apartmanymaruska

kapacita  kapacita: 31 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Churáňov počasí Churáňov

počasí Zadov počasí Zadov


Poloha a dosažitelnost
Roubenka se nachází v samotném srdci Šumavského národního parku v obci Kůsov. Najdete nás u silnice ze směru Vimperk, Stachy a dále směr Zadov, proto je k nám příjezd bezproblémový i v zimních měsících. Přímo nad objektem se nachází známá Klostermannova skála. V létě je zde mnoho příležitostí pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, v zimě pak nedaleký (1,3 km) ski areál Zadov a mnoho běžeckých tras - Bílá stopa.
Vybavení a služby
Čtyři apartmány jsou v přízemí (3+kk) a tři v 1.patře (2+kk). Ve všech apartmánech je plně vybavený kuchyňský kout (dvouplotýnka, lednička, dřez, mikrovlná trouba, varná konvice, jídelní souprava pro šest osob, sada nerez.nádobí, skleničky, hrnečky atd. Každý apartmán má vlastní zdroj tepl.vody, sprchový kout, umyvadlo a WC. V obývacím pokoji se nachází pohodlný ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Roubenka je ideálním výchozím bodem pro poznávání Šumavy. V okolí je např. hrad Kašperk, Kvilda, Horská Kvilda, Borová Lada, Modrava, Filipova Huť, sklárny Anín, Antýgl, Čenkova pila, Srní, Prášily, Muzeum hasičů Stachy, Zámek Vimperk, přírodní koupaliště Zdíkovec a lanové centrum Zadov.
Provozovatel: Apartmány Maruška s.r.o.
Informace poskytnul: Ing. Lubomír Harna
TOPlist