Poloha a dosažitelnost

Dům se nachází přímo u hlavní silnice II/369 Jeseník-Hanušovice, cca 1,5km za obcí Ostružná směrem na Jeseník. GPS souřadnice: 50°11'8,47"N;17°3'5,15"E. Cca 500m od objektu autobusová zastávka a vlakové nádraží.

  Vybavení a služby

Dům čítá celkem 4 apartmány o kapacitě 3, 4, 5 a 6 lůžek. Součástí domu je místnost pro uskladnění sport. vybavení a kočárků. Každý apartmán se skládá z ložnice, vybavené kuchyně s TV/SAT a koupelny s vanou (popř. sprch. kout) a WC. V kuchyni je k dispozici základní nádobí, rychlovarná konvice, lednice s mrazničkou a mikrovlnná trouba. Zdarma máme k zapůjčení dětskou vaničku, postýlku s peřinkami a jídelní židličku. Našim hostů nabízíme denně (mimo neděli). možnost objednání čerstvého pečiva a lahůdek z místní pekárny. Denně je možné objednat si pizzu, salát či těstoviny z nedaleké pizzerie - rozvoz do pozdních nočních hodin. Našim hostům je k dispozici otevřené ohniště s posezení. K zapůjčení máme opékací vidlice. U domu je dále kryté posezení pro cca 15 osob s krbem a velkým plynovým grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Dům se nachází v blízkosti lyžařského areálu (cca 0,6km) - čtyřsedačková lanovka na Šerák, v okruhu 10km několik dalších lyžařských středisek. V lyžařském středisku na Ramzové je k dispozici několik upravovaných sjezdovek různých délek a obtížností. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány, nabízejí i noční lyžování. Součástí areálu je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení a lyžařšká a snowboardová škola pro děti i dospělé. Možnost využití upravených běžeckých tras, nástup do stopy přímo u domu. Ramzová je místo v samém srdci Chráněné krajinné oblasti Jeseníky, která nabízí dobře značené turistické a cykloturistické trasy, hojnost lesních plodů, ale také množství přírodní zajímavostí a krás.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Kolb Ramzová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Kolb
Ceník ubytování a stravování