Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nacházejí v Jizerských horách v centru lyžařského areálu Severák v blízkosti lyžařské běžecké magistrály, 15km od centra Liberce, 8 km od Jablonce nad Nisou a km od Bedřichova. Dosažitelnost autem i MHD z Liberce i Jablonce.

  Vybavení a služby

Apartmány jsou moderně vybaveny. Součástí apartmánu je předsíň s šatní skříní, pokoj , koupelna, kuchyňský kout, který je vybaven kuchyňskou linkou s nádobím, lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Pokoje jsou vybaveny dvoulůžkovými postelemi včetně lůžkovin, ručníků, televizí se satelitním příjmem a radiem s CD přehrávačem. Vytápění elektrickým přímotopem. Podlahové krytiny: pokoje - koberce, předsíň, koupelna, kuchyňský kout - dlažby. Parkování vedle objektu. V suterénu zamykatelné sklepní kóje pro uložení sportovního náčiní.

  Rekreace a služby v okolí

V zimní sezóně lyžování (sjezdové i běžecké). Půjčovna lyží přímo v objektu, několik restaurací v okolí. Poloha 100m od sjezdových tratí. Ideální pro rodiny s dětmi, možnost lyžařské školy. Noční lyžování, sjezdovky jsou uměle zasněžovány. 80 km běžěckých tratí na Jizerské magistrále. V létě cyklistika nebo turistika v krásné přírodě. Jízda na koních 100m od objektu. Celoročně možnost návštěvy Aquaparku Babylon v Liberci, Ještědu, Zoologické a Botanické zahrady, Tipsport Arény s celou řadou sportovních a kulturních aktivit (bowling, střelnice, koncerty, hokej, basketbal).

Zpět


TOPlist
  Apartmány Hrabětice-Severák
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Hrabětice-Severák
Ceník ubytování a stravování