PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Helena Žiaková

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v blízkosti starého hradu v jeho klidné části a také blízko náměstí. Do restaurací, na zámek, na hrad, do obchodů, k lékaři 3min. chůze. Výchozí bod k poznávání Třeboňska, Českého Krumlova, Lipna, Šumavy, Vitorazska, sousedního Rakouska Solle - Felsen - Bad. Ideální pro seniory, cyklisty - objekt certifikován CYKLISTÉ VÍTÁNI, pěší, rodiny s dětmi.
Vybavení a služby
Každý apartmán má vlastní soc.zařízení se sprchovým koutem. Kuchyně jsou komlpetně vybavené, lednička, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Sklep na kola, parkování u domu, za 50 Kč za noc možno v garáži nebo na placeném parkovišti. Wellness salon a sauna, nabídka kosmetiky a masáží. Nabízíme letní, zimní dovolenou, víkendové pobyty, romantické pobyty, wellness pobyty, jarní prázdniny.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tenisové kurty. Cykloturistika, cyklistické trasy, zapůjčení kol, město Nové Hrady zapůjčuje i elektrokolo a mapu na cestu. Pěší turistika - velké množství turistických stezek. Horská chůze - Nordik walking. Aqua park - Gmúnd 16km. Solle Felsen Bad. Koupání - pískovny 18km, koupaliště Stropnice, Borovany dosah 18km, zdejší rybníky. Rybolov. Vodácké sporty - Lužnice 18km. Jízda na koních - 10km. Lyžování - v Rakousku, sjezdovky a běžěcké trasy Harmanschlag 25km, Karlstift 35km, Sand 45km. Nové Hrady: státní hrad a zámek - Tereziino údolí, Buquoyská hrobka - tvrz Žumberk, Cukštejn - rašeliniště Jiříkovo údolí
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz