PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Hauswald

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány HAUSWALD se nachází v samém srdci centrální Šumavy, v nadmořské výšce 867 m.n.m., v katastru obce Srní, v části zvané Mechov, jež je původní dřevařskou osadou s dřívějším německým názvem Mosau. Nabízíme ubytování ve 3 samostatných plně vybavených apartmánech. Dva apartmány mají dispozici 2kk s podlahovou plochou 52 m2 a jsou určeny pro 4-6 osob. Jeden apartmán je o dispozici 1kk s verandou a vlastní předzahrádkou, podlahovou plochou 34 m2 a kapacitou pro 2-4 osoby. Všechny apartmány disponují plně vybavenými kuchyňskými kouty s veškerým inventářem i spotřebiči. V ceně ubytování je hotelový textil, základní hygienické potřeby a následný úklid po běžném znečištění. Volně přístupná WI-FI síť je pak samozřejmostí. V celém domě dodržujeme zákaz kouření. Ubytování domácích mazlíčků není bohužel z hygienických důvodů možný.
Vybavení a služby
Apartmán Spálený vrch: Dispozice 1kk + veranda a předzahrádka dostupná přímo z obývacího prostoru. Podlahová plocha 34 m2, kapacita 2–4 osoby. Velká obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (veškerý inventář, kombinovaná lednice, varná deska, kombinovaná mikrovlnná/horkovzdušná trouba, myčka na nádobí a rychlovarná konvice), jídelní stůl, pohodlné dvoulůžko, šatní skříní, komoda s TV, a rozkládací gauč pro dvě osoby. Samostatná koupelna a samostatné WC. • Apartmány Zelená Hora & Srní: Dispozice 2kk, podlahová plocha 52 m2, kapacita 4-6 osob. Vstupní předsíňka s věšákem a komodou. Velká obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (veškerý inventář, kombinovaná lednice, varná deska, kombinovaná mikrovlnná/horkovzdušná trouba, myčka na nádobí a rychlovarná konvice), jídelní stůl, komoda s TV a rozkládací gauč pro dvě osoby. Ložnice s pohodlným dvoulůžkem, palanda s dvěma lůžky, šatní skříní a komoda. Samostatná koupelna a samostatné WC.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Centrum obce Srní (1,5km) - obchod, pošta, restaurace, kavárny, benzinová pumpa; Vchynicko – Tetovský plavební kanál (0,5 km); Vlčí výběh - Návštěvnické centrum Srní (3 km); Hotel Srní - Bazén, Sauna, Pára, Fitness, Sportovní hala, Lezecká stěna (1,5 km); Hauswaldská kaple - Šumavské Lurdy - Poutní místo s léčivým pramenem (3 km); Minipivoar U Zlatého Srnce (co by kamenem dohodil, nejdéle však 400 metrů); Antýgl (6 km), Tříjezerní slať (7 km), Poledník (8 km), Povydří (5 km), Prášily (8 km), Modrava (10 km), Kašperské Hory (12 km), Kašperk (15 km), Kvilda (16 km), Železná Ruda (28 km), Centrum národního parku Luzný, Bavorsko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz