PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Mechov » Apartmány Hauswald

Apartmány Hauswald

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Srní, Mechov
Adresa: 
Srní č.p. 221, 341 92 Srní - Mechov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/hauswald
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 867 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Srní

Wi-Fi

Apartmány HAUSWALD se nachází v samém srdci centrální Šumavy, v 867m.n.m., v obci Srní - Mechov. Nabízíme 3 plně vybavené samostatné apartmány (1kk a 2kk) s celkovou kapacitou až 16 osob. Každý apartmán disponuje veškerými spotřebiči i vybavením a je tak připraven k vašemu spokojenému užívání.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány HAUSWALD se nachází v samém srdci centrální Šumavy, v nadmořské výšce 867 m.n.m., v katastru obce Srní, v části zvané Mechov, jež je původní dřevařskou osadou s dřívějším německým názvem Mosau. Nabízíme ubytování ve 3 samostatných plně vybavených apartmánech. Dva apartmány mají dispozici 2kk s podlahovou plochou 52 m2 a jsou určeny pro 4-6 osob. Jeden... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán Spálený vrch: Dispozice 1kk + veranda a předzahrádka dostupná přímo z obývacího prostoru. Podlahová plocha 34 m2, kapacita 2–4 osoby. Velká obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (veškerý inventář, kombinovaná lednice, varná deska, kombinovaná mikrovlnná/horkovzdušná trouba, myčka na nádobí a rychlovarná konvice), jídelní stůl, pohodlné... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Centrum obce Srní (1,5km) - obchod, pošta, restaurace, kavárny, benzinová pumpa; Vchynicko – Tetovský plavební kanál (0,5 km); Vlčí výběh - Návštěvnické centrum Srní (3 km); Hotel Srní - Bazén, Sauna, Pára, Fitness, Sportovní hala, Lezecká stěna (1,5 km); Hauswaldská kaple - Šumavské Lurdy - Poutní místo s léčivým pramenem (3 km); Minipivoar U Zlatého Srnce (co... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Ondřej Uher
Informace poskytnul: Mgr. Ondřej Uher
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz