Apartmány Habr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše apartmány se nachází v ulici Celní na konci Nového Města pod Smrkem, směrem na hranice s Polskem. Autem se k nám nejlépe a nejjednodušeji dostanete z Liberce přes Mníšek, Dětřichov a Frýdlant. Nebo můžete v Mníšku odbočit na Oldřichov v Hájích a užít si krásnou cestu bučinami Oldřichovského sedla. Dále pak pokračujte přes Raspenavu směrem na Hejnice, kde před benzinovou stanicí odbočíte doleva a projedete bývalým vojenským prostorem až do Nového Města. Do Nového Města můžete přijet také vlakem nebo autobusem.
Vybavení a služby
Naše apartmány jsou vhodné pro příjemný pobyt různých skupin návštěvníků. Nachází se v prvním patře nové dřevostavby a mají samostatný vchod, kuchyňku, vlastní koupelnu a výhled na pastviny s koňmi a nejvyšší horu Jizerek – Smrk. V každém apartmánu jsou celkem čtyři lůžka – jedna velká manželská postel a jedna rozkládací postel. Apartmán má plně vybavenou kuchyňku a oddělenou koupelnu s WC. Parkovat můžete přímo před vchodem do apartmánu, kola nebo lyže si uschováte v uzamykatelném zahradním domku. Apartmány jsou plně vybavené vším potřebným pro váš příjemný pobyt. Rádi vám zapůjčíme i hračky pro děti, které se mohou zabavit i na naší zahradě. Dospělí si pak mohou odpočinout při posezení na terase nebo grilování.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
přírodní koupaliště a nástupní místo Singltreku (500m), secesní bazén/lázně (750m), centrum města (1000m), pramen Novoměstské kyselky (2,5km), Smrk - nejvyšší hora Jizerek (6km), Lázně Libverda (7km), Zámek Frýdlant (14km), lyžařské centrum Ski&sun, Świeradów-Zdrój (11km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz