Apartmány Driketa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Driketa stojí přímo u spodní stanice vleku na sjezdovku JIH lyžařského areálu Severák v Hraběticích. Je to ideální výchozí bod v zimě pro lyžaře i běžkaře, v létě pro cyklisty i pěší turisty. Autem pojedete z Jablonce nad Nisou směr Bedřichov do obce Janov nad Nisou. U bobové dráhy odbočíte doprava do kopce směr Hrabětice - Severák a po cca 4km stoupání přijedete přímo na parkoviště Drikety. Případně projedete celou obcí Janov nad Nisou do Bedřichova. Zde odbočíte vpravo směr Josefův Důl. Po cca 3km odbočíte v místní části Hrabětice u Kapličky vpravo dolů, projedete Hraběticemi okolo lyžařského střediska Severák a přes kopec přijedete také přímo k Driketě. Autobusem č.101 z Jablonce nad Nisou do Janova nad Nisou,pošta a odtud č.126 do zastávky Janov nad Nisou, Semerink pod Vyhlídkou. Ta se nachází na silnici přímo u Drikety.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném domě ve dvou, čtyř a pětilůžkových apartmánech, které všem poskytnou komfort a pohodlí. Příjemné postele, úložné prostory, vybavené kuchyňky včetně lednice, varné desky, MW trouby, rychlovarné konvice, topinkovače a potřebného nádobí jsou samozřejmostí. Pro chvíle odpočinku televize, wi-fi a stolní hry. V moderní koupelně se sprchovým koutem a wc najdete také prostor na usušení oblečení. Všechny apartmány se nacházejí ve 2. NP a mají výhled na sjezdovku, do lesa nebo na Ještěd. V přízemí domu je k dispozici prostorná společenská místnost s posezením pro všechny, TV, hudbou a wifi, s dětským koutkem pro nejmenší a možností ochutnání regionálního čepovaného piva a dobré kávy. Uzamykatelná lyžárna/kolárna je přímo v domě přístupná samostatným vchodem. Přímo u domu mohou hosté posedět na venkovní terase s výhledem na sjezdovku JIH. Také vlastní parkoviště se nachází hned vedle domu. Děti zde naleznou několik herních prvků.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmány Driketa nabízejí díky své poloze klidnou dovolenou po celý rok. V zimě je Severák a okolí rájem pro všechny nadšené běžkaře, mladší nebo nenáročné sjezdaře a snowboardisty. Nejmenší děti si v okolí užijí bobování i sáňkování. Ti zkušenější a starší lyžaři mohou navštívit nedaleký větší areál Tanvaldský Špičák, Bedřichov nebo Liberec. V létě se na kole nebo pěšky dostanete až na hřebeny Jizerských hor. Každý správný výlet má mít svůj cíl a těch je v okolí mnoho. Každým směrem dojdete k nějaké jizerskohorské rozhledně. Nejbližší je Slovanka s okolními lesy plnými hub a borůvek, přes obec Horní Maxov se dostanete k rozhledně Bramberk a na opačné straně se tyčí Královka. Ta je díky svému obrovskému venkovnímu dětskému hřišti oblíbeným cílem nejmenších turistů. Rodiče ocení skvělou restauraci v chatě Královka. Kousek pod ní stojí Prezidentská chata, vyhlášená svou historií a současnou kuchyní. Pro cyklisty je oblíbeným cílem Šámalova chata na Nové Louce a osada Kristiánov.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz