Apartmány Domino - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Domino

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v nejhezčím Šumavském turistickém středisku okresu Klatovy v oblasti Železná Ruda - Špičák v bezprostřední blízkosti nové sedačkové lanovky na Špičák (100m od nástupní stanice). Sportovní areál Špičák se 4 sjezdovkami včetně večerního lyžování dosažitelné na lyžích mírným samospádem. Vlakové i autobusové spojení na Špičák dle platných jizdních řádů. Vlastní parkování v objektu zdarma.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování s kapacitou až 9 míst (1x4 a 1x5 lůžek). V apartmánech se nachází plně vybavená kuchyň (lednice, el.sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba), vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). K dispozici komory pro úschovu lyží a horských kol. Apartmány mají vlastní TV a WIFI zařízení pro oba apartmány. Záruka 100% soukromí pro Váš pobyt.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší vleky sportovní areál Špičák (100m) se 4 sjezdovkami dosažitelné na lyžích. V areálu lyžařská škola pro nejmenší i pokročilé, ale i sjezdovka pro snowbordisty. Možnost využití večerního lyžování na "Lubáku" (umělé zasněžování), přímo v areálu Špičák. Upravené běžecké tratě v areálu Lokomotiva. Sedačková lanovka Špičák - Hofmanky - Pancíř 0,5km od objektu. Ideální start Vaší běžecké tůry. Lyžařský areál na německé straně Šumavy (Grossarber) cca 20min jízdy autem. Stravování též možné v hotelu Sirotek nebo Stela (2min. chůze). Letní aktivity: Ideání místo pro cykloturistiku (podrobný systém značených tras pro začátečníky i náročné cyklisty). Atraktivní turistické lokality v blízkém okolí - Černé jezero, Čertovo jezero, Jezero Laka, rozhledna Pancíř a Poledník. Rovněž trasy Bavorského národního parku spojené s koupáním v Bavorské Rudě patří mezi vyhledávané trasy.
TOPlist