České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » Apartmány Domino

Apartmány Domino

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák č.p. 84, 340 04 Železná Ruda
Telefon: 
+420-602 183 541, +420-602 602 106
Web adresa:
www.ceskehory.cz/domino

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  900 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v nejhezčím Šumavském turistickém středisku okresu Klatovy v oblasti Železná Ruda - Špičák v bezprostřední blízkosti nové sedačkové lanovky na Špičák (100m od nástupní stanice). Sportovní areál Špičák se 4 sjezdovkami včetně večerního lyžování dosažitelné na lyžích mírným samospádem. Vlakové i autobusové spojení na Špičák dle platných jizdních řádů. Vlastní parkování v objektu zdarma.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování s kapacitou až 9 míst (1x4 a 1x5 lůžek). V apartmánech se nachází plně vybavená kuchyň (lednice, el.sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba), vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). K dispozici komory pro úschovu lyží a horských kol. Apartmány mají vlastní TV a WIFI zařízení pro oba apartmány. Záruka 100% soukromí pro Váš pobyt.
Rekreace a služby v okolí
Nejbližší vleky sportovní areál Špičák (100m) se 4 sjezdovkami dosažitelné na lyžích. V areálu lyžařská škola pro nejmenší i pokročilé, ale i sjezdovka pro snowbordisty. Možnost využití večerního lyžování na "Lubáku" (umělé zasněžování), přímo v areálu Špičák. Upravené běžecké tratě v areálu Lokomotiva. Sedačková lanovka Špičák - Hofmanky - Pancíř 0,5km od objektu. ... více >>
Provozovatel: Zbyšek Zeman
Informace poskytnul: Zbyšek Zeman
TOPlist