PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Divoký Anděl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování na vyšší úrovni za nízkou cenu:-) Věříme, že budete mile překvapeni a spokojeni. Vzdálenost cca 4km od SKI Karlov či Malá Morávka nebo třeba SKi Kopřivná. V létě je u nás ideální toto místo jako základna pro vaše "prozkoumávání" našeho okolí:-)
Vybavení a služby
Kompletně vybavené apartmány, apartmánové studia či chcete-li pokoje s vlastním soc.zařízením, TV, kuchyňskou linkou či minimálně kuchyňským koutem (vše kompletně vybaveno včetně ledničky, mikrovlnky, rychlovarné konvice, nádobí atd.).

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V areálu jsou u nás k dispozici wellness procedury či např. masáže nebo v létě je k dispozici tenisový kurt, dětské hřiště atd. V zimě je jen kousek od SKi areálu Čerťák, Ski Karlov, Malá Morávka či Kopřivná. V okolí jsou krásné trasy i pro běžkaře. Máme za to, že v žádém období se u nás nebudete vůbec nudit a užijete si vašeho pobytu u nás na plné pecky :-)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz