Apartmány**** / Chalupa Tara

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Tara leží v klidné části obce Albrechtice v Jizerských horách s panoramatickým výhledem na skiareál Tanvaldský Špičák (250m), na úpatí Mariánské hory, kde vyznavači běžek ocení napojení na upravované tratě Jizerskohorské magistrály. Tato poloha je také strategicky vynikající pro pěší turistiku a dostupné množství cyklotras.
Vybavení a služby
Chalupa Tara poskytuje ubytování ve čtyřech patrových apartmá 4+kk a jednom apartmá 2+kk v přízemí budovy. Je vhodná pro celoroční rodinnou dovolenou. Uspokojí i náročnou klientelu a větší skupiny do 30 osob. Komfort patrových apartmánů se samostatným vchodem v klasické roubené dřevostavbě s žulovým přízemním patrem z kamenných bloků nabízí klidný pobyt v soukromí na kraji lesa. Velký zahradní gril pod pergolou u vysuté vyhlídkové terasy s vířivkou a dětským hřištěm. Vlastní uzavřené parkoviště 8 míst k stání a úschovna lyží, kol a sportovního nářadí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pro naše bydlící hosty máme připraveny vícedenní skipasy se slevou 10 – 20% ve Ski areálech Tanvaldský Špičák, Severák, Bedřichov. Zajistíme Vám kompletní nejmodernější lyžařskou výzbroj a denní servis s možností celotýdenní úschovy včetně vysoušení bot a to přímo na dojezdu lanovky nedaleko chalupy Tara se slevou 30%. Pro dospělé či děti zařídíme profesionální výuku lyžování přímo ve středisku se slevou 30%. V cyklistické sezóně Vám připravíme nejmodernější horské kolo se servisem přímo k ubytování. Vířivka po celou dobu pobytu zdarma.
TOPlist