Apartmány Bedřichovka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Bedřichovka se nacházejí v srdci horské vesnice Bedřichov v Jizerských horách. Bedřichovku najdete hned vedle stanice Horské služby, přímo u lyžařského běžeckého areálu, místa startu Jizerské 50 a hlavního nástupu na Jizerskou magistrálu. Pětset metrů od apartmánu je Skiareál Bedřichov, který nabízí šest lyžařských vleků. V létě využijete hustou síť cyklotras, antukové tenisové kurty s trampolínou pro děti a přírodní koupaliště. V blízkosti je také bankomat, pošta, malý konzum, obchod se sportovním oblečením a bytovými doplňky, dětské hřiště a autobusová zastávka MHD i meziměstské linky. V Bedřichově a okolí můžete využít služeb mnoha restaurací nebo si zajít s přáteli a rodinou na bowling. Lyžařské areály jsou vybaveny půjčovnami a servisy. Plavecký bazén najdete v Jablonci nad Nisou i Liberci, kde je též Akvapark a výletnící si Jizerky užijí na 100%.
Vybavení a služby
Nabízíme: • A) Čtyři opravdu velké - třípokojové apartmány - dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s pevnou přistýlkou a rozkládací pohovkou, dva rozhlehlé balkóny s výhledem do zeleně. Vhodné pro 5 + 2 osoby na přistýlce • B) Dva menší - dvoupokojové apartmány - velká ložnice s dvoulůžkem a dvěma samostatnými postelemi, kuchyňský kout se společenskou místností a TV. Ideální pro 4 osoby a méně • Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC a sprchouv. Samozřejmostí je TV, SAT, WI-FI a kuchyňku vybavená základním nádobím, lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. Vždy dva apartmány mají společnou místnost na úschovu lyží nebo kol, v suterénu objektu je místnost vyhrazená na mazání lyží a opravy kol. Vlastní parkoviště u apartmánů je pro ubytované samozřejmostí • V létě lze v zahradě využít ohniště a dřevěný stůl. V tiché části zahrady najdete pískoviště a dětské houpačky. V přízemí domu si Vaše děti mohou půjčit zdarma badminton, míč, křídy, bábovičky nebo společenské hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rozhledna Královka, přehrada Černá Nisa, Rozhledna Slovanka, přehrada Josefův Důl, Šámalova chata na Nové Louce, Prezidentská chata, Ještěd, bazén v Jablonci nad Nisou, bazén a aquapark v Liberci, Skiareál Bedřichov, Skiareál Severák, Skiareál Špičák, Jizerská magistrála, stezky Singltrek pod Smrkem, tenisové kurty, přirodní koupaliště, bobová dráha
TOPlist