Poloha a dosažitelnost

Apartmány Bedřichovka se nacházejí v srdci horské vesnice Bedřichov v Jizerských horách. Bedřichovku najdete hned vedle stanice Horské služby, přímo u lyžařského běžeckého areálu, místa startu Jizerské 50 a hlavního nástupu na Jizerskou magistrálu. Pětset metrů od apartmánu je Skiareál Bedřichov, který nabízí šest lyžařských vleků. V létě využijete hustou síť cyklotras, antukové tenisové kurty s trampolínou pro děti a přírodní koupaliště. V blízkosti je také bankomat, pošta, malý konzum, obchod se sportovním oblečením a bytovými doplňky, dětské hřiště a autobusová zastávka MHD i meziměstské linky. V Bedřichově a okolí můžete využít služeb mnoha restaurací nebo si zajít s přáteli a rodinou na bowling. Lyžařské areály jsou vybaveny půjčovnami a servisy. Plavecký bazén najdete v Jablonci nad Nisou i Liberci, kde je též Akvapark a výletnící si Jizerky užijí na 100%.

  Vybavení a služby

Nabízíme: • A) Čtyři opravdu velké - třípokojové apartmány - dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s pevnou přistýlkou a rozkládací pohovkou, dva rozhlehlé balkóny s výhledem do zeleně. Vhodné pro 5 + 2 osoby na přistýlce • B) Dva menší - dvoupokojové apartmány - velká ložnice s dvoulůžkem a dvěma samostatnými postelemi, kuchyňský kout se společenskou místností a TV. Ideální pro 4 osoby a méně • Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC a sprchouv. Samozřejmostí je TV, SAT, WI-FI a kuchyňku vybavená základním nádobím, lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. Vždy dva apartmány mají společnou místnost na úschovu lyží nebo kol, v suterénu objektu je místnost vyhrazená na mazání lyží a opravy kol. Vlastní parkoviště u apartmánů je pro ubytované samozřejmostí • V létě lze v zahradě využít ohniště a dřevěný stůl. V tiché části zahrady najdete pískoviště a dětské houpačky. V přízemí domu si Vaše děti mohou půjčit zdarma badminton, míč, křídy, bábovičky nebo společenské hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Rozhledna Královka, přehrada Černá Nisa, Rozhledna Slovanka, přehrada Josefův Důl, Šámalova chata na Nové Louce, Prezidentská chata, Ještěd, bazén v Jablonci nad Nisou, bazén a aquapark v Liberci, Skiareál Bedřichov, Skiareál Severák, Skiareál Špičák, Jizerská magistrála, stezky Singltrek pod Smrkem, tenisové kurty, přirodní koupaliště, bobová dráha

Zpět


TOPlist
  Apartmány Bedřichovka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Bedřichovka
Ceník ubytování a stravování