Poloha a dosažitelnost

Babský Ranč je situován v mimořádně krásném prostředí centrální Šumavy v nejvýše položené šumavské osadě Filipově Huti na rozhraní Plzeňského a Budějovického kraje mezi obcemi Modravou a Kvildou

  Vybavení a služby

Apartmány mají obývací společný prostor vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, TV se satelitem, rozkládací sedačkou, taburetem, jídelním a konferenčním stolkem. Moderně vybavenou koupelnu je možno dovybavit pračkou. Apartmány mají dle velikosti 1-2 ložnice a jsou vybaveny pro ubytování 4-7 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Filipova Huť je po celý rok ideálním východiskem turistických tras. Ať se vydáte směrem na Modravu, podél Modravského či Roklanského potoka, kolem nejkrásnější české řeky Vydry, či směrem na Březník, na Černou Horu k pramenům opěvované české řeky Vltavy nebo na Horskou Kvildu a dále na Borovou Ladu, všude Vás bude okouzlovat panenská krása nedotčené přírody. Zimní rekreace je především pro běžkaře. V oblasti centrální Šumavy je pravidelně strojově udržováno na 80km běžeckých tras a další desítky kilometrů jsou "prošlapány turisty" a každý, ať závodník či úplný amatér, si zde může najít tu "svou trasu". Léto patří na Šumavě především cykloturistice. Nesčetné cyklotrasy umožňují návštěvníkům Šumavy získat co možná největší množství prožitků ve velmi krátkém čase.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Babský Ranč Filipova Huť
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Babský Ranč
Ceník ubytování a stravování