Poloha a dosažitelnost

Alfa Resort naleznete na klidném místě horského střediska Deštné v Orlických horách necelých 150 metrů od hlavní silnice. Komplex je celoročně dosažitelný osobními automobily.

Pro letošní léto jsme pro Vás připravili nabídku, která příjemně překvapí především svoji cenou, ale hlavně dárkem, který od nás dostane každá rodina. Při ubytování čtyřčlenné rodiny a pobytu na dvě a více nocí u nás bude Vaše nejmladší dítě ve věku do dvanácti let bydlet celou dobu zdarma. Ubytování s bohatou snídaní formou švédského stolu u nás tak pořídíte pro dospělou osobu již za 650 Kč/den, ubytovní pro dvě děti Vás bude stát sypmaptických 350 Kč/den za obě děti dohromady. Více informací na: http://www.alfaresort.cz/akcni-nabidka/prazdniny-2015

  Vybavení a služby

Novinkou pro rok 2015 jsou nové prostorné, nadstandardně vybavené horské apartmánové chaty s kapacitou 4 - 6 osob, které mají charakteristiku horského domu. Chaty jsou součástí hotelového komplexu Alfaresort. Jedná se o zcela nová zařízení s novým a kvalitním vybavením, dvěma (třemi) samostatnými, oddělenými ložnicemi. Každý apartmán má TV (SAT), wifi, kompletně vybavenou kuchyňskou linku (myčku nádobí, sklo keramický sporák, mikrovlnou troubu, chladničku, nádobí na vaření, stolní inventář, a další). Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy (základní cena vytápění je v ceně pobytu) a krbovými kamny. Hosté ubytovaní v horských chatách si mohou při příjezdu dokoupit snídani (pokud není uvedena v ceně pobytu), tříchodovou polopenzi, která je podávána v hotelové restauraci.

Horské chaty jsou vzdáleny cca 50 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechny služby hotelu (Parkování, hotelovovu restauraci, nový lobby bar, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, šipky, volejbalové hřiště, a další). Poloha apartmánu zaručuje naprostý klid, ničím nerušené soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb. Podrobné informace o apartmánových chatách naleznete na: www.horske-domky.cz

Ke strávení příjemných chvil je hostům ubytovaným v horských chatách k dispozici vnitřní hotelový bazén s panoramatickým výhledem, stolní tenis a kvalitní stolní fotbálek, kulečník, šipky apod. Součástí hotelových služeb je vnitřní i venkovní sauna, hotelový masér. Bazén a další služby jsou našim hostům po celou dobu pobytu k dispozici bezplatně. Z uvedených služeb je za úhradu pouze sauna a masér. Celý objekt je nekuřácký.

Nedílnou součástí resortu je nově vybudovaný lobby bar a příjemná restaurace s barem. O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.


Horské chaty jsou ideálním místem pro rodinné a víkendové pobyty, letní i zimní dovolenou.

Doplňkové služby v ceně ubytování:
• Stolní tenis • Šipky • Volejbalové hřiště • Billiard • Vyhřívaný panoramatický bazén

Doplňkové služby placené:
• Vnitřní sauna (nebo paušál bez omezení počtu osob) • Vytápěná venkovní finská káď • Tenisový kurt • Profesionální masáž

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Hory, lesy, zasněžené a upravené pláně ... To je Deštné, největší lyžařské středisko v Orlických horách. Odstupňovanou náročností sjezdovek uspokojí lyžaře všech typů. Nabízí komplexní služby, bezplatné parkoviště přímo u sjezdovek, snowpark, večerní lyžování, horské hospůdky, příjemné ubytování a především poloviční ceny ve srovnání s lyžařskými středisky v Krkonoších.

K dispozici je celkem 7 vleků a jedna sedačková lanovka o přepravní kapacitě 5 300 osob za hodinu, 6 sjezdovek s celkovou délkou 4 kilometry a snowpark. Skiareál Deštné patří od samého začátku k nejlépe vybaveným zimním střediskům v Orlických horách. Součástí areálu je lyžařská škola s dvěma vleky, ski servis a půjčovna lyží. Především pro své vybavení a upravené tratě se stalo Skicentrum v Deštném vyhledávané také rodinami s dětmi. Parkování s kapacitou 600 osobních automobilů je zdarma. Večerní lyžování se provozuje pravidelně na více než jeden kilometr dlouhé osvětlené sjezdovce.

Zpět


TOPlist
  Horské chaty Alfa Resort
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horské chaty Alfa Resort
Ceník ubytování a stravování