Ubytování

Zimní sezona - ceny:
700 Kč osoba / noc se snídaní
Podrobný ceník na stránkách www.alfaresort.cz

Vzhledem ke skutečnosti, že hotel připravuje trvale výhodné pobytové balíčky,
se na přesnou cenu informujte na +420 773 100 119 nebo frantisek.bort@alfaresort.cz


Letní sezona - ceny:
Letní ceny naleznete na webových stránkách hotelu Alfaresort.cz

Další informace:
Ke strávení příjemných chvil je hotelovým hostům k dispozici vnitřní bazén s panoramatickým výhledem, stolní tenis a kvalitní stolní fotbálek, kulečník, šipky apod. Součástí hotelových služeb je vnitřní i venkovní sauna, hotelový masér. Bazén a další služby jsou našim hostům po celou dobu pobytu k dispozici bezplatně. Z uvedených služeb je za úhradu pouze sauna a masér. Celý objekt je nekuřácký

Nedílnou součástí hotelu je nově vybudovaný lobby bar a příjemná restaurace s barem. O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.


  Stravování

Alfaresort je ideálním místem pro rodinné a víkendové pobyty, vlastní parkoviště má dostatečný prostor pro parkování osobních automobilů. K dispozici jsou tři samostatné klubovny, které jsou vybaveny diaprojektorem a promítacím plátnem. Tyto klubovny lze zároveň využít jako herny. Součástí hotelu je velký travnatý pozemek.

Zpět


TOPlist
  Horské chaty Alfa Resort
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horské chaty Alfa Resort
Poloha, Služby, Okolí