TOPlist

Apartmány No.823 Bublava

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány No.823 se nachází ve středu obce Bublava (něm. Schwaderbach). Tato malá obec leží v západní části Krušných hor téměř v 750m n.m. na hranici s Německem. Nad obcí v nadmořské výšce 802m se nachází Olověný vrch (něm. Bleiberg). Zdejší příjemné prostředí a krásná příroda umožní návštěvníkům fyzicky i psychicky se zrelaxovat, sportovně se vyžit a to jak v zimní, tak i v letní sezoně. Obec je vzdálená cca 150km od Prahy a cca 100km od Plzně. Nejbližším městem jsou Kraslice, vzdálené cca 5km.
Vybavení a služby
Nabízíme tři apartmány. 2x klasický apartmán, kdy každý má kapacitu čtyř lůžek, má vlastní koupelnu a záchod. Kuchyň a jídelna je společná pro oba klasické apartmány. V každém z obývacích pokojů je kožená sedačka a křesla, odkud je možno sledovat televizi. K dispozici je dále servírovací stolek s rychlovarnou konvicí, čajem a kávou zdarma. V ložnicích najdete dvě dvoulůžkové postele, s možností další přistýlky. Samozřejmostí je ložní prádlo. V ubytovací části je dostatečné množství úložného prostoru. Toalety jsou odděleny od koupelen. V koupelnách najdete ručníky, mýdlo, šampon a ionický fén. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V podlaze je velice příjemné podlahové vytápění. Pro přípravu jídel nabízíme plně vybavenou společnou kuchyň s jídelnou. Jídelnu lze využívat jako společenskou místnost. Veškeré nádobí je určeno pro osm a více lidí a najdete zde vše potřebné. Ve společných prostorách se dále nachází lyžárna. Dále nabízíme luxusní apartmán pro 6 osob, apartmán má vlastní vchod, vlastní nerezovou plnohodnotně vybavenou kuchyni, jídelnu s krbem (krb je pro pěknou atmosféru, dřevo na otop v ceně, apartmán je jinak vytápěn bezúdržbovým kotlem, tak jako celý dům) a internetovou televizí. V koupelně a wc je k dispozici podlahové vytápění. V podkroví apartmánu Luxury je obývací pokoj s velkou koženou rozkládací soupravou, k dispozici je opět další TV s obývacím pokojem sousedí ložnice. Samozřejmostí je ložní prádlo. V ubytovací části je dostatečné množství úložného prostoru. V koupelně najdete ručníky, mýdlo, šampon a ionický fén. Výměra apartmánu představuje cca 50m2. K ubytovacímu zařízení náleží 6x parkovací místo. Venkovní vířivka softube!!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí Bublavy nabízí široké možnosti volnočasových aktivit v letních i zimních měsících. V letním období láká okolní příroda k pěší turistice a cykloturistice. Oblíbená je cyklostezka podél hranic s Německem nebo můžete projet blízký Waldpark. Okolní nedotčené lesy přitahují k relaxaci a pozorování místní fauny a flóry. Na své si přijdou i milovníci historie a tzv. hledači pokladů, neboť okolní lesy jsou plné zaniklých budov z období "odsunu" po druhé světové válce. Za návštěvu stojí bublavská záchranná stanice zvířat (cca 500m). V obci se nachází rybník, který je vhodný ke koupání (cca 300m). Další přírodní koupaliště se nachází v obci Přebuz. Zábavný vodní svět lze navštívit za hranicemi v sousedním Německu v obci Schöneck (cca 14km) nebo koupaliště Klingenthal (cca 3km). Další tipy na výlety dostávají naši klienti automaticky zdarma při závazné rezervaci. K dispozici jsou pak různí průvodci okolím. Nejen děti ocení velký zábavný park Plohn se spoustou atrakcí pro různé věkové skupiny dětí, je zde největší dřevěná horská dráha v Evropě(cca 27km). Letní bobovou dráhu můžete navštívi na kole kousek od Klingenthalu (cca 6km). V klingenthalu je také ZOO (cca 3km). Okolní horskou krajinu si nejlépe prohlédnete z blízké rozhledny Aschberg (cca 2km). Vášnivý sportovní fanoušci ocení návštěvu Vogtland areny, kde se skáče na můstku světový pohár skoku na lyžích, konají se zde také koncerty a také je možnost vyvézt se v mini vagoncích navrchol (cca 3km). Největší devizou Bublavy jsou zimní sporty. Přímo 150 metrů od apartmánu se nachází moderní lyžařské středisko, včetně sedačkové lanovky. Skipass zakoupený na Bublavě lze uplatnit také v centru Schöneck. V zimě jsou v okolí udržovány desítky kilometrů běžkařských tras vedoucích na jedné straně do sousedního Německa a na druhé straně vedoucí přes Jelení, Přebuz až na Boží Dar.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz