Poloha a dosažitelnost

Obec Deštné v Orlických Horách je velmi dobře dostupná autem. V zimě je silnice pravidelně udržována. Jezdí zde pravidelná linka Praha - Hradec Králové - Deštné v OH

  Vybavení a služby

Apartmán je v podkroví apartmánového domu, který stojí přímo proti sjezdovce Marta II. Apartmán má vlastní parkovací stání, lyžařský box. V domě je výtah. Apartmán má kapacitu 5 lůžek, kuchyňka je vybavená nádobím, sporákem s varnou deskou. Dále je zde varná konvice, mikrovlnná trouba. V koupelně je sprchový kout, WC. V obývací části je TV.WIFI FREE. V apartmánu a ve společných prostorEch domu se NEKOUŘÍ.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V obci je možné si vybrat z mnoha restauračních zařízení. Dále je zde obchod s potravinami, smíšeným zbožím, místní pekárna, kde pečou výborný kváskový chléb.Obchod se sportovním oblečením. Zároveň jsou zde půjčovny a servis lyžařského vybavení, škola lyžování a snowboardingu. Půjčovna čtyřkolek. V létě je možno využít také lanové centrum, nebo si zachytat a nechat upražit pstruhy a než se pstruzi usmaží, svézt se na horských tříkolkách. V zimě je k disopozici mnoho upravovaných běžkařských tras. V létě zase cyklistické. Jezdí sem také cyklobusy.

Zpět


TOPlist
  Apartmán v trojčatech
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán v trojčatech
Ceník ubytování a stravování