Poloha a dosažitelnost

Doprava, vlastním autem, autobusem 15 km od Vimperka. Pravidelné autobusové spojení na trase Praha - Kvilda. Vlaková zastávka Lipka 5km. Byt se nachází v multifunkčním domě, jako krajní ve druhém nadzemním podlaží. Je situován ke společnému parkovišti a k vedlejší silnici vedoucí na Knížecí Pláně vzdálené 5km, Bučina 8km. V zimě upravené běžecké stopy začínají 400m od domu s návazností na běžeckou magistrálu upravovanou na klasický běh a bruslení. Sjezdové lyžování Zadov, Kvilda. V létě pěší turistika, či jízda na kolech horských, silničních náročnost převýšení dle kondice na všechny strany od Borové Lady, protože obec se nachází v centrální části Šumavy. Jsou zde i výborně udržované tenisové kurty, fotbalové hřiště. Za velké vody lze sjíždět Teplou Vltavu.

  Vybavení a služby

Možno využít venkovního posezení, houpačku, kola po domluvě, parkování před domem, pomoci při plánování výletů, etap v celé části Šumavy od Vyššího Brodu po Nýrsko i přihraničních částech Šumavy SRN, Rakouska.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Rekrace a sport poznávací výlety, dle vlastních zájmů na kole, autem, pěšky Kvilda, Nové Hutě, Zadov, Filipova Huť, Modrava, Srní, Vimperk, Stachy, Kašperské Hory, Stožec, Nové Údolí, Lipno ...

Zpět


TOPlist
  Apartmán Sport - Relax Borová Lada
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Sport - Relax
Ceník ubytování a stravování