Apartmán Smrček - ubytování u Singltreku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jizerské na česko-polsko-německých hranicích mezi Novým Městem pod Smrkem a Jindřichovicemi pod Smrkem. Ideální prostředí pro cykloturistiku i lyžování. Hustá síť cyklostezek a singltrek jsou vyhodnoceny jako nejlepší v Evropě. Cyklostezky u domu. V zimě možnost sjezdového lyžování a běhu na lyžích - 2172m dlouhá sjezdovka na Smrku/Polsko - 20 min od objektu - příznivé ceny,noční lyžování,atrakce,škola pro děti. Spousta zajímavých cílů - Lázně Libverda, Hejnice, Frýdlant, skanzen v Jindřichovicích pod Smrkem, větrné elektrárny, nejvyšší hora Smrk atd.
Vybavení a služby
K dispozici 2 apartmány pro 1x 2 osoby a 1x 2 osoby + až 2 přistýlky - oba s vybavenou kuchyňkou - indukční vařič, toastovač, lednice, mikrovlnná trouba. Obývací část s gaučem, TV/SAT, WI-FI. Šatní skřín, 2 lůžka. Koupelna se sprchovým koutem, a WC. Každý apartmán má samostaný balkonek. K dispozici: parkování u objektu, úschova kol/lyží, terasa s ohništěm. V ceně lůžkoviny, ručníky, spotřeba energií, vody.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
• Cykloturistika - množství tras dle Vašich zájmů a fyz.schopností, včetně možnosti výletu lanovkou na Smrk a ježdění po vrcholcích • Singltrek - nejlepší singltreková trať v Evropě - zážitek pro celou rodinu • Pěší turistika - množství méně či více náročných a dlouhých výletů do okolí dle Vašich zájmů a fyz.schopností • Sjezdové lyžování - sjezdovka na polské straně hory Smrk otevřená v roce 2008 - 2172m dlouhá trať - 20 min od objektu • Množství turistických cílů v okolí: Lázně Libverda, historické Hejnice, Smědava a přehradní nádrž Souš, město a zámek Frýdlant, Jindřichovice pod Smrkem se skanzenem a větrnými elektrárnami...
TOPlist