Poloha a dosažitelnost

Jizerské hory-Singltrek-sjezdovka na česko-polsko-německých hranicích mezi Novým Městem pod Smrkem a Jindřichovicemi pod Smrkem. Ideální prostředí pro cykloturistiku i lyžování. Hustá síť cyklostezek a singltrek jsou vyhodnoceny jako nejlepší v Evropě. Cyklostezky u domu. V zimě možnost sjezdového lyžování a běhu na lyžích - 2172m dlouhá sjezdovka na Smrku/Polsko - 20 min od objektu - příznivé ceny,noční lyžování,atrakce,škola pro děti. Spousta zajímavých cílů - Lázně Libverda, Hejnice, Frýdlant, skanzen v Jindřichovicích pod Smrkem, větrné elektrárny, nejvyšší hora Smrk atd.

  Vybavení a služby

K dispozici 43m2 rodinný apartmán + nově další apartmán pro 2 - oba s vybavenou kuchyňkou - indukční vařič, toastovač,lednice, mikrovlnná trouba. Obývací část s rozkládacím gaučem, TV/SAT,WI-FI. Ložnice s manželkým dvojlůžkem. Vestavěné skříně. Koupelna s 2 umyvadly, fénem, sprchovým koutem a WC. Výsuvné schodiště umožní ubytování starším dětem v mezonetu, kde jsou další 2 lůžka. K dispozici: parkování u objektu, úschova kol/lyží,zahrada s ohništěm. Možnost naplánovaní individuálního programu pro Váš pobyt dle Vašich požadavků. V ceně lůžkoviny, ručníky, spotřeba energií, vody.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

• Cykloturistika - množství tras dle Vašich zájmů a fyz.schopností, včetně možnosti výletu lanovkou na Smrk a ježdění po vrcholcích • Singltrek - nejlepší singltreková trať v Evropě - zážitek pro celou rodinu • Pěší turistika - množství méně či více náročných a dlouhých výletů do okolí dle Vašich zájmů a fyz.schopností • Sjezdové lyžování - sjezdovka na polské straně hory Smrk otevřená v roce 2008 - 2172m dlouhá trať - 20 min od objektu • Množství turistických cílů v okolí: Lázně Libverda, historické Hejnice, Smědava a přehradní nádrž Souš, město a zámek Frýdlant, Jindřichovice pod Smrkem se skanzenem a větrnými elektrárnami...

Zpět


TOPlist
  Apartmán Smrček - ubytování u Singltreku
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Smrček - ubytování u Singltreku
Ceník ubytování a stravování