PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Smrček - ubytování u Singltreku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jizerské hory na česko-polsko-německých hranicích mezi Novým Městem pod Smrkem a Jindřichovicemi pod Smrkem. Ideální prostředí pro cykloturistiku i lyžování. Hustá síť cyklostezek a singltrek jsou vyhodnoceny jako nejlepší v Evropě. Cyklostezky začínají u objektu. V zimě možnost sjezdového lyžování a běhu na lyžích - 2172m dlouhá sjezdovka na Smrku/Polsko - 20 min od objektu - příznivé ceny, noční lyžování, atrakce, škola pro děti. Spousta zajímavých cílů - Lázně Libverda, Hejnice, Frýdlant, skanzen v Jindřichovicích pod Smrkem, větrné elektrárny, nejvyšší hora Smrk atd.
Vybavení a služby
K dispozici 3 apartmány, z toho 1x je až pro 5 osob, 2x až pro 3 osoby. - apartmány mají vybavenou kuchyňku - indukční vařič, lednice, mikrovlnná trouba. Obývací část s gaučem, TV/SAT, WI-FI zdarma, šatní skřín. Koupelna se sprchovým koutem, WC. Každý apartmán má vlastní balkon. K dispozici: parkování u objektu, úschova kol/lyží, terasa s grilem, ping-pong, možnost nabiti elektrokol. V ceně lůžkoviny, ručníky, spotřeba energií, vody, parkování, úschova kol. POZOR! V souladu s aktuálním nařízením vlády ČR je nutné při příjezdu na ubytování se prokázat certifikátem o očkování proti nemoci Covid 19, nebo potvrzením o proděláni nemoci Covid 19, nebo platným PCR nebo antigenním testem!

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
• Cykloturistika - velké množství cyklotras dle Vašich zájmů a fyz.schopností, včetně možnosti výletu lanovkou na Smrk a ježdění po vrcholcích • Singltrek - nejlepší singltreková trať v Evropě - zážitek pro celou rodinu • Pěší turistika - množství méně či více náročných a dlouhých výletů do okolí dle Vašich zájmů a fyz.schopností • Sjezdové lyžování - sjezdovka na polské straně hory Smrk otevřená v roce 2008 - 2172m dlouhá trať - 20 min od objektu • Množství turistických cílů v okolí: Lázně Libverda, historické Hejnice, Smědava a přehradní nádrž Souš, město a zámek Frýdlant, Jindřichovice pod Smrkem se skanzenem a větrnými elektrárnami...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz