Poloha a dosažitelnost

Apartmánový dům se nachází v blízkosti centra obce. Má ideální výchozí pozici na kola, turistiku, lyže a další. V sousedství apartmánu je hotel, kde můžete využít restauraci, bar, wellness s bazénem nebo objednat masáž. Od apartmánu jezdí zdarma skibus do Ski centra Říčky (www.skiricky.cz), kde máte u min. 3 denních skipasů slevu -20%. Parkování je buď u domu, nebo na vyhrazeném krytém parkovacím místě (80m od domu). Okolí je upravené a i v zimě udržované.

  Vybavení a služby

Nabízíme Vám ubytování až pro 8 osob v nadstandardně vybaveném apartmánu 3kk 75m2, obývací pokoj, v podkroví 2 samostatné ložnice. Kuchyně je vybavena komplet - lednice, myčka, varná deska, mikrovlnka, el.trouba, toustovač, topinkovač, espresso. V obývacím pokoji je TV se satelitem, DVD, rádio, CD a dále biokrb. V celém apartmánu je WiFi internet. K dispozici automatická pračka se sušičkou. V přízemí domu je vlastní odkládací komora na lyže nebo kola.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžování přímo v moderním středisku Říčky (www.skiricky.cz) se zázemím včetně půjčovny, servisu, lyžařské školky, občerstvení, odjezd SKI busu zdarma 50m od apartmánu (cesta ke sjezdovkám 8 min.), parkování u lyž.areálu zdarma. Další lyžování na sjezdovkách v okolí - Rokytnice v O.h. - Farák, Orlické Záhoří - Černá Voda, Ski centrum Zdobnice, Orlické Záhoří - Jadrná, Nella - Bartošovice a další. U SKI centra je vybudován nový lanový park a tenisové kurty, horské tříkolky a koloběžky. Vodní nádrž Pastviny 20km, golfový horský green Nebeská Rybná (provoz červenec, srpen) nebo outdoorový minigolf kousek od apartmánu. Koupaliště v Rokytnici 6km nebo aquapark v Žamberku. Kolem apartmánu je hezká příroda pro pěší nebo cyklo turistiku. V Rokytnici jezdecký klub. U apartmánu víceúčelové hřiště - tenis, nohejbal, volejbal.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Relax 3kk Říčky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Relax 3kk Říčky
Ceník ubytování a stravování