Apartmán Ramzová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Asi 500 metrů od objektu apartmánů se nachází nejvýše položená rychlíková stanice v ČR (760 m.n.m.), která leží na železniční trati Šumperk – Hanušovice – Jeseník. Autobusová zastávka se nachází zhruba 700 metrů od objektu apartmánů a jezdí zde pravidelné linky z Prahy, Brna či Hodonína. Cesta autem trvá z Prahy zhruba 3 hodiny, z Ostravy nebo Brna asi hodinu a půl a z Olomouce či Hradce Králové asi hodinu.
Vybavení a služby
Apartmán o velikosti 1+kk a rozloze 35m2 disponuje vlastním sociálním zařízením, parkovacím místem a uzamykatelnou sklepní kójí, kterou můžete využít na uskladnění lyží, jízdních kol či jiného sportovního vybavení. Součástí zařízení apartmánu je manželské dvoulůžko, patrová postel, stůl a židle, pohovka a dostatek úložného prostoru ve skříních a komodách. V ceně je zahrnuto také ložní povlečení, ručníky a utěrky. Samozřejmostí je plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a mrazicím boxem, dvoukolovým vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a topinkovačem. Váš pobyt Vám zpříjemní LCD televize s DVD přehrávačem, připojení k internetu - WiFi, soubor společenských her nebo pingpongové pálky. Naši hosté mají k dispozici pánské a dámské trekingové kolo a jedno dětské kolo (velikost rámu 15). V přilehlé budově si můžete zahrát stolní tenis, stolní fotbal, využít saunu, masáže a nedaleko od apartmánu se nachází vícero restaurací.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Areál Ramzová disponuje celkem 17 lyžařskými vleky a 6km sjezdových tratí. V bezprostřední blízkosti objektu můžete využít 2 vleky o délce 450–500m, které provozují také noční lyžování. Asi 10 minut chůze od objektu se nachází lyžařský areál Bonera s několika vleky včetně nové čtyřsedačkové lanovky, kterou můžete vyjet až na Šerák. Pro zpestření vaší zimní dovolené můžete vyzkoušet také snow tubing (sjezd na nafukovacích kruzích ve sněhovém koridoru) nebo snow cart (sjezd na skibobech). Další lyžařské svahy se nacházejí v nedalekém Petříkově. V okolí je také velké množství udržovaných běžeckých tratí. Taktéž v létě můžete využít služeb lanové dráhy Bonera a nechat se vyvézt až na Šerák do nadmořské výšky 1351m, odkud můžete pokračovat po dalších značených turistických stezkách. Oblíbenou atrakcí na Ramzové jsou horské minikáry, kde vás čeká 855 m dlouhý sjezd po serpentinové zpevněné dráze, nebo můžete v nedalekém Petříkově vyzkoušet 800m dlouhou letní bobovou dráhu.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz