Apartmán Ramzová - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán Ramzová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Asi 500 metrů od objektu apartmánů se nachází nejvýše položená rychlíková stanice v ČR (760 m.n.m.), která leží na železniční trati Šumperk – Hanušovice – Jeseník. Autobusová zastávka se nachází zhruba 700 metrů od objektu apartmánů a jezdí zde pravidelné linky z Prahy, Brna či Hodonína. Cesta autem trvá z Prahy zhruba 3 hodiny, z Ostravy nebo Brna asi hodinu a půl a z Olomouce či Hradce Králové asi hodinu.
Vybavení a služby
Apartmán o velikosti 1+kk a rozloze 35m2 disponuje vlastním sociálním zařízením, parkovacím místem a uzamykatelnou sklepní kójí, kterou můžete využít na uskladnění lyží, jízdních kol či jiného sportovního vybavení. Součástí zařízení apartmánu je manželské dvoulůžko, patrová postel, stůl a židle, pohovka a dostatek úložného prostoru ve skříních a komodách. V ceně je zahrnuto také ložní povlečení, ručníky a utěrky. Samozřejmostí je plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a mrazicím boxem, dvoukolovým vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a topinkovačem. Váš pobyt Vám zpříjemní LCD televize s DVD přehrávačem, připojení k internetu - WiFi, soubor společenských her nebo pingpongové pálky. Naši hosté mají k dispozici pánské a dámské trekingové kolo a jedno dětské kolo (velikost rámu 15). V přilehlé budově si můžete zahrát stolní tenis, stolní fotbal, využít saunu, masáže a nedaleko od apartmánu se nachází vícero restaurací.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Areál Ramzová disponuje celkem 17 lyžařskými vleky a 6km sjezdových tratí. V bezprostřední blízkosti objektu můžete využít 2 vleky o délce 450–500m, které provozují také noční lyžování. Asi 10 minut chůze od objektu se nachází lyžařský areál Bonera s několika vleky včetně nové čtyřsedačkové lanovky, kterou můžete vyjet až na Šerák. Pro zpestření vaší zimní dovolené můžete vyzkoušet také snow tubing (sjezd na nafukovacích kruzích ve sněhovém koridoru) nebo snow cart (sjezd na skibobech). Další lyžařské svahy se nacházejí v nedalekém Petříkově. V okolí je také velké množství udržovaných běžeckých tratí. Taktéž v létě můžete využít služeb lanové dráhy Bonera a nechat se vyvézt až na Šerák do nadmořské výšky 1351m, odkud můžete pokračovat po dalších značených turistických stezkách. Oblíbenou atrakcí na Ramzové jsou horské minikáry, kde vás čeká 855 m dlouhý sjezd po serpentinové zpevněné dráze, nebo můžete v nedalekém Petříkově vyzkoušet 800m dlouhou letní bobovou dráhu.
TOPlist