Apartmán Mařanová Ferdinandov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Mařanová nabízí pronájem v Jizerských horách, v městě Hejnice – Ferdinadov. Město Hejnice leží na severní straně Jizerských hor a sousedí s turistickou oblastí Frýdlantsko.
Vybavení a služby
Apartmán nabízí pronájem s celkovou kapacitou - 6 lůžek a 1 přistýlku. Apartmán je v samostatném objektu, který stojí na zahradě rodinného domu. V přízemí domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou. V obývacím pokoji je k dispozici jedna přistýlka. V přízemí se také nachází a sprcha a toaleta. V prvním patře je ložnice se 6 lůžky. Bezpečné parkování je možné na zahradě pod uzamčením. Připojení k WIFI zdarma. Vytápění krbovými kamny. Dřevo pro vytápění je zahrnuto v ceně ubytování. V okolí apartmánu je několik restaurací. K dispozici je zahradní gril a ohniště. Obchod s potravinami sousedí přímo s apartmánem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerské hory v okolí - vodopády Štolpich, vrchy Ořešník, Frýdlantské cimbuří, Krásná Máří, chata Smědava, Jizerská lyžařská magistrála a magistrála pro cyklisty. Hejnice – chrám Navštívení Panny Marie. Frýdlant v Čechách – rozhledna, zámek Frýdlant. Lázně Libverda – lázně, restaurace Obří sud. Nové Město pod Smrkem – bazén, Singltrek. Ski areál Swieradów Zdroj (Polsko). Chata Smědava (11km) leží na jizerské magistrále pro lyžaře a cyklisty. Doprava k této chatě je možná linkovými autobusy (zastávka Hejnice)), které dopravují kola a lyže.
TOPlist