PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Kovářská u Klínovce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v bytovém a částečně rekreačním domě na okraji obce Kovářská, 830m n.m. v údolí Černého potoka. Hned za domem je louka. SKIAREÁL KLÍNOVEC - cca 7km.
Vybavení a služby
Standardně vybavený nekuřácký apartmán 2+kk ve zvýšeném přízemí s výhledem na louku a les. Pokoj: 2 lůžka vedle sebe + 1 samostatné lůžko + patrová postel, úložné prostory, jídelní stůl. Pokoj s kuchyňským koutem: rozkládací sedací souprava, TV, DVD přehrávač + DVD filmy, HiFi věž s rádiem. Kuchyňský kout: lednice s mrazákem, dvouplotýnkový el. vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, presovač, kuchyňské vybavení. Koupelna: vana, WC. Povlečení, mýdlo, vysoušeč vlasů, toaletní papír, utěrka a mycí prostředky na nádobí k dispozici. Sklepní koje pro úschovu lyží a kol.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Dobrá výchozí poloha pro letní turistiku, cykloturistiku, zimní výlety na běžkách i sjezdové lyžování. Přímo v obci sjezdovka s vlekem o délce 350m, večerní lyžování při umělém osvětlení. V blízkosti několik restaurací a pizzerie, Perníčková kavárna, obchůdky včetně samoobsluhy, pošta, Relaxační centrum (finská sauna, parní box, whirpool) - 150m, krytý moderní bazén s masážní stěnou - Klínovec - 7km, menší rybník (koupání nebo rybaření) - 350m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz